Vikakyrnos

Парфумований лосьйон для тіла "Gold Champ" від MARÊVE

Парфумований лосьйон для тіла "Gold Champ" від MARÊVE

Всім привіт .

Зникла з радарів як говорять , але я знову тут і хочу далі продовжити ділитись своїми враженням ( можливо ні) від цієї продукцію .

В минулому дописі «Мої враження від використання парфумованого гелю для душу від Mareve» я розповіла про гель, тож якщо цікаво ВЕЛКАМ до перегляду .

Щож стосується лосьйону то він ідеально для мене підходить у поєднанні з гелем адже можна сказати « закріплює» весь аромат.

Також він підійде будь-якшик типу шкіри згідно з характеристик

Парфумований лосьйон для тіла "Gold Champ" від MARÊVE
Парфумований лосьйон для тіла "Gold Champ" від MARÊVE

Раніше я чомусь не використовувала лосьйони чи креми для тіла а лише для обличчя , а бачучи такі переваги то даремно. Ось такі критерії для себе я виділила після використання лосьйону :

  1. Гарно поглинається в шкіру , особливо після гоління ніг мені він дуже подобається .
  2. Досить насичений і приємний запах ( звісно ні кожному може це сподобатись ) . Але як варіант можна обрати пробник.
  3. Подобається консистенція , не розтікається .
  4. Тривалість . При поєданні з гелем я відчуваю запах досить довго порівнюючи з попередніми своїми кремами / лосьйонами .

Тож підсумовую , я розумію , що не кожен може «терпіти» різкі і насичені запахи , проте я задоволена маючи в своєму арсеналі ці продукти. Це виключно моя думка і звісно вона може відрізнятись від вашої.

Тепер я маю віш Ліст на інші продукти тож якщо вам цікаво слідкуйте за наступними дописами .

Всім добра та миру 🫶🏻