NikVik

Щипці для завивки конусні C454E

Щипці для завивки конусні C454E

Недавно придбала щипці для завивки . Моя омріяна мрія , ніяк не могла оприділитись з фірмою .

завди як тільки святковий вихід не вистачало трішки змін . Постійно хожу з прямим , розпущеним волоссям, а святкові дні хочеться щось змінити .

І от прийшов час , щоб все-таки оприділитись . Мій вибір впав на Babyliss.

Хотілось щось цікаве , оновлене . Звісно щоб температуру можна було міняти і пластина була керамічна , титанова .

на фото видно . В нього немає зажиму для утримування волосся . І от коли отримала , була не дуже довольна бо як , нею користуватись ? Це не зручно . Але я та людина яка інструкції не читаю і не до кінця перевіряю виіст упаковки . Виявилось до набору входив коврик на який можна покласти щипці і термо - рукавичка , щоб не отримувати опіків

Щипці для завивки конусні C454E

Мій відгук на 100 відсотків задоволення . Електронна панель де ви можете вибрати температурний режим . Доречі вибрала вперше на 170 градусів і локони за пів хвилини стали закрученими . Швидко і якісно .

Особливості конусних щипців для завивки C454E бренда BaByliss:
- стильний лаконічний дизайн;
- зручна рукоятка, що забезпечує комфорт під час експлуатації і точність рухів;
- керамічне покриття дбайливо впливає на пасма;
- діаметр 13-25 мм дає змогу створити природні завитки;
- шість температурних режимів від 60 до 210 °С дають змогу знайти максимально відповідний для свого типу волосся;
- час нагрівання – 30 сек.;
- наявність індикатора роботи;
- наявність термостата;
- цифровий дисплей;
- термоізольований наконечник дає змогу уникнути опіків;
- у комплект також входить терморукавиця, забезпечуючи безпечну експлуатацію;
- працює від мережі;
- довжина шнура – 2,5 м;
- шнур обертається на 360 °.