getejra

Відновлюючий крем-маска для шкіри стоп від Lirene

Відновлюючий крем-маска для шкіри стоп від Lirene

Цей крем-маску для ніг мені порадила чудова Anna_feerie , користуюсь ним щовечора вже 4 тижні і нарешті можу поділитись з вами своїми враженнями та ефектом.

Оскільки я дуже люблю ходити босою по землі та в трекінгових сандалях чи кроксах (в яких набивається пятка, щоб там не обіцяла реклама) - то щоліта я маю таку проблему як натоптиші та груба потріскана шкіра пяток.

Перші фото зроблені ще до початку користування. Візуально картинка не критична, але по відчуттях - дуже неприємна, груба шкіра, сухість та стягнутість

Відновлюючий крем-маска для шкіри стоп від Lirene
Відновлюючий крем-маска для шкіри стоп від Lirene

Протягом цього часу я додатково використовувала пемзу, терку та скребок для ніг, щоб відлущувати ороговілу шкіру. Як бачимо ідеального результату я не досягла (хоча ще й додатково використовувала бальзам для ніг від vitaminclub), але значне полегшення відчула.

Крем містить значний відсоток урини, аж 30 % - тоді вона працює як паління та має кератолітичну дію, саме цей компонент попереджає формування сухих мозолів. Формулу збагатили екстрактом чайного дерева (аромат якого я обожнюю, тому мені дуже приємно користуватись ним), завдяки якому крем має протигрибкові та дезинфікуючі властивості.

Користувалась 4 тижні щовечора. Шкіра точно почала відновлюватись та зменшилась сухість і огрубіння, але мені не вистачило результату, буду шукати щось інше, але у кого великих проблем немає з п'яточками - то гарний.

Що не сподобалось: залишається плівка на ногах, але це мій перший крем маска, можливо це є особливістю таких засобів, також жахливо стягує шкіру рук - одразу потрібно їх мити, бо відчуття дуже некомфортні.

Взяла на пробу гель з бішофітом, побачимо як він себе покаже.

Також Аня порадила Біокон, його тоді не було в наявності - я одразу не замовила. Але потім згадала, що в 2019 році я вже купувала бадьзам і крем цього бренду -результат був точно такий: стало значне краще, але не ідеально. Тому навіть не впевнена, що зараз повторюватиму, поки в пошуках , ще мені дівчата радили кілька - отже буду експерементувати)

дякую всім, хто ділиться своїми враженнями та порадами, інакше я не уявляю як можна обрати якийсь засіб з мільйону косметики в наявності)