Daniela P

Осінній аромат

Осінній аромат

Всім привіт!

Впевнена що багато зараз вже починають шукати аромат на осінь...

Який ж аромат на осінь люблю Я? Солодкий, шлейфовий, теплий ...

Приблизно рік тому я отримала подарунок від MakeUpClub, в який входили мініатюра парфумів, повнорозмірна помада та мініатюра туші.

Отож мініатюра парфумів, які я отримала були саме - Lancome La Vie Est Belle 💕...

Скажу по чесному парфмуми мені спочатку взагалі не сподобались, але я дала їм шанс... і закохалась з часом...

Осінній аромат

Мені ще напевно зі шкільних років завжди чомусь подобались парфуми із ароматом ванілі або троянди...І з роками не дуже смак змінився...Але я досить вибаглива в ароматах і мені важко вибрати аромат, який потрапить в саме сердечко...

Трішки про цей парфум La Vie Est Belle .

  • З першого використання парфум зовсім не сподобався, навіть був трохи задушливим для мене, але вирішила його на певний час відставити і дати шанс трохи пізніше. І десь в листопаді, вже коли дні прохолодніші, я про нього згадала.
  • І ось прийшло то кохання, не знаю чи то погода так, чи то сезон такий, але парфуми вже не такі солодкі, не такі задушливі, а надзвичайно приємні...
  • Ще один факт мініатюра в 5мл дуже економна у використанні. Я користувалась ними приблизно 3-4 місяці і використала всього половину.
  • Тепер я впевнена, що можна вже придбати собі і повноцінний розмір в 30мл.
  • Впізнаю їх тепер навіть на інших людях.
  • Для мене ці парфуми ідеальні на період з жовтня до початку березня.

Цей аромат в мене асоціюється із жіночністю, теплотою і ніжністю. Залишають приємний шлейф і є досить стійкими на одязі.

Знаю що в Lancome є лосьйон для тіла, саме La Vie Est Belle...

Але я знайшла дещо бюджетніший варіант лосьйону для тіла, але з цим же ароматом парфумів La Vie Est Belle і це парфумований лосьйон від Balea Pink Blossom.

  • Аромат стійкий, десь 5-6 годин.
  • Текстура приємна та не жирна.
  • Зволоження не погане.
  • Аромат 1 в 1 до La Vie Est Belle.
  • Бюджетна ціна та економне використання.

Тепер це ідеальне комбо у використанні.😊

До речі із цієї серії Pink Blossom є ще парфумований дезодорант.

Тому для любителів La Vie Est Belle це просто чудова знахідка.

Хто користувався - поділіться враженнями)