Олена Романюк

#beautystudymakeupclub

#beautystudymakeupclub

Привіт 🌻Так як у мене є донька, то процес навчання у сфері догляду та краси не припиняється, бо ділюся своїм досвідом, шукаємо їй класні засоби та ділимося враженнями стосовно вічного питання "Епілятор, віск чи бритва?" 😅 Тож, як колишня підлітка, яка вмивалася милом та протирала обличчя настоянкою календули, трішки розповім про свої уроки #beautystudymakeupclub

  • Бліда (світла) шкіра обличчя й тіла - це нормально, не треба штукатурити обличчя по саму лінію росту волосся тональним кремом незрозумілого відтінку, а ноги й руки автозасмагою. Так само, не варто наносити консилер під очі, виходячи зі сміттям, щоб, бува, хтось не подумав, що ти дуже хвора. Навіщо я це робила у 21 рік, і не маю тонального крему у 35+?
  • Обери та придбай свій сонцезахисний крем - як я прочитала в одному медичному журналі, проблема не в сонцезахисному кремі, а в тобі 🤷🏼‍♀️Не варто думати лише про вічну молодість, треба зважати на здоров'я, сонцезахисні креми - це захист шкіри, яка є нашею бронею, але вона теж має свої ресурси
  • Визнач свій тип шкіри та відповідно її потреби, за допомогою косметолога, лікаря або сама. До минулого літа я не розуміла, чи комбінована в мене шкіра, чи взагалі суха, але за допомогою beauty community, до мені дійшло, що моя шкіра була у зневодненому стані, я підібрала догляд і впевнена на 100% , що маю нормальний тип шкіри
  • Потреби шкіри та організованість рутини догляду - це важливо, не варто кидатися від однієї баночки до іншої, шкіра точно цього не оцінить та видасть непередбачувані реакції. Навіть якщо увечері нанести 1 шар якісного, зволожувального крему - це теж добре.
  • База рутини догляду за шкірою обличчя - це очищення, зволоження, захист . Не усім потрібні вагомі активи, якби нам не хотілося тішити себе купою баночок. Я не маю кислот в щоденному догляді, хоча рука тягнеться, але розумію, що ні, не треба
  • Очищення шкіри - це запорука успішності подальших етапів догляду. Я вмивалася і милом Dove, і гелями з дивовижними ароматами та екстрактами тропічних фруктів 😅, мала сухі й червоні плямки на щоках і шукала винуватців. Тепер лише CeraVe з м'якими ПАР та керамідами
  • Купувати засоби по догляду за волоссям, визначивши його тип - це дуже важка задача і коштує місця у ванній кімнаті, яке зайнято засобами, які просто не підходять тобі, бо ти читаєш обіцянки виробників на флаконах 🤦🏼‍♀️ Я наносила бальзами з протеїнами і думала, що змінився гормональний фон і моє волосся стало масним 🤣 Врешті, перечитавши деякі статті, спільноти, я окреслила список складників, які є друзями мого волосся, а кого краще уникати (от протеїни саме з них)
  • Навчись робити базовий манікюр, так, саме манікюр - надання форми нігтям, корекція довжини, обробка кутикули. Я теж робила у майстра покриття гель-лаком, це зручно, 2 тижні не думати про покриття. Але, одного дня просто почалася алергія, і я вирішила повернутися до самостійного догляду за нігтями. Зараз є безліч засобів, які допоможуть в цьому. 4,5 роки - я не ношу покриття з гель-лаком і час манікюру - це мій час релаксу
  • Наші руки й нігті - це не садово-огородній інвентар, не відкривачка, не штопор, не треба ними намагатися щось відкрити, підчепити, розривати чи гребти 😅 Є рукавички, різні, гарні, для усіх процесів нашого життя. Я не уявляю миття посуду без рукавичок, тому впевнена, що гарний вигляд моїх рук заслуга не лише кремів чи олій, але й дбаливого ставлення протягом життя
  • Найголовніше, згадай, коли ти була востаннє у свого лікаря (гінеколога, маммолога, енодокринолога)? Давненько? Не відтерміновуй це, бери хлопця, чоловіка, маму, подружку, сестру та йди на щорічний чек-ап. Візьми доньку, якщо вже дозволяє її вік, покажи, що турбота про своє здоров'я - це найважливіше і це не страшно! А потім купіть собі помаду та шоколадку 😘