K_Filonenko

Bless Beauty Matte Eyeshadows Рідкі тіні для повік

Bless Beauty Matte Eyeshadows Рідкі тіні для повік
Bless Beauty Matte Eyeshadows Рідкі тіні для повік

Користуюся цими тінями вже 3 місяці і не можу нахвалитися. Це краще, ніж база під тіні. Використовувала їх для св'яткового макіяжу і вони протрималися ідеально. Можна носити їх, як монозасіб на повіках з тушшю, або покривати їх сухими тінями. Не скочуються і лежать дуже гарно. Розхід мінімальний, і вони швидко підсохають.

Відтінок:
Дуже довго вирішувала між 2 і 1 відтінком. Обрала для себе 1 і очікувала, що вони будуть просто базові, бежеві, але насправді вони мають легкий рожевий відтінок. Спочатку вони бежеві, але коли їх розподіляєш тонким слоєм, вони ніби окислюються і отримують легкий ніжно-рожевий відтінок. Я дуже сильно старалася сфотографувати цей колір. Мені такий ефект подобається, вони дуже освіжають погляд. Не пошкодувала, що обрала цей колір.

Упаковка:
Мають стильну, мінімалістичну упаковку, яка не займає багато місця в косметичці, зручно з ними подорожувати, бо вони не розібються в дорозі, як сухі тіні.

Пензлик:
Мають пензлик, типовий для рідких продуктів у таких тубах. Більш знайомий мені з блисків для губ. Пензлик добре набирає тіні та зручно ним відміряти кількість тіней. Я ставлю маленькі крапочки ним, а потім рівномірно розподіляю пучками пальців тіні по повіці.

Стійкість:
Стійкість 10/10. Тримаються дуже добре. Якщо вони висохли, то пальцями ви їх не зітрете, і не розмажете випадково потерши очі та і просто водичкою їх не змиєте. Стійкість ідеальна.
Консистенція:
Ніжна, кремова консистенція, яка добре розподіляється. Можна нанести дуже тонким слоєм, як базу. Але якщо треба перекрити якийсь недолік (судинки), то ці тіні впораються.

Враження:
Купила їх під впливом клубу і вони мені дуже сподобалися. Ці тіні круто освіжають погляд і підкреслюють вії, створюють гарний контраст. Рекомендую!

Bless Beauty Matte Eyeshadows Рідкі тіні для повік
Bless Beauty Matte Eyeshadows Рідкі тіні для повік
Bless Beauty Matte Eyeshadows Рідкі тіні для повік
Bless Beauty Matte Eyeshadows Рідкі тіні для повік
Bless Beauty Matte Eyeshadows Рідкі тіні для повік
Bless Beauty Matte Eyeshadows Рідкі тіні для повік
Bless Beauty Matte Eyeshadows Рідкі тіні для повік
Bless Beauty Matte Eyeshadows Рідкі тіні для повік
Bless Beauty Matte Eyeshadows Рідкі тіні для повік