Alina_Demchenko

Коли хочеться яскравих фарб в макіяжі : Lovit Neon Silky Smooth eyeline

Коли хочеться яскравих фарб в макіяжі : Lovit Neon Silky Smooth eyeline
Коли хочеться яскравих фарб в макіяжі : Lovit Neon Silky Smooth eyeline
Коли хочеться яскравих фарб в макіяжі : Lovit Neon Silky Smooth eyeline
Коли хочеться яскравих фарб в макіяжі : Lovit Neon Silky Smooth eyeline

Завдяки Makeup Club у багатьох з нас прокинулось бажання розвиватися в творчій сфері, в тому числі і навчитися робити креативні макіяжі. А які креативні макіяжі можуть бути без матеріалів ? Тож хочу показати доволі бюджетні олівчики, які можуть знадобитися для створення яскравого образу за дуже низьку ціну.

Я вже розповідала про пастельні відтінки гелевих олівчиків від бренду Lovit і про те як мені сподобалась їх стікість і якість ( https://club.makeup.com.ua/post/42739/) . Тож час розповісти про неонові і про їх відмінності від пастельних.

В мене наразі три відтінки, але я знаю що є і інші ( бачила в дописі у Дарина🦉 . Точно пам'ятаю неоново жовтий відтінок, який видно з космосу).

  • 606 Fuchsia pink. Яскравий рожевий відтінок, який точно складно назвати Барбі. Це сама справжнісенька фуксія, насичена і глубока. Саме цей олівчик має щільну текстуру, більш щільну а ніж іншу, але все ж таки м'яку, через що їм доволі легко працювати. Олівець має гарну пігментацію, прекрасну криючу здатність. А ось тушується він погано, саме завдяки щільності. Менш за все тінтує шкіру і легше за все піддається демакіяжу.
  • 603 Bright green. Він був першим з колекції Неон. Коли вам кажуть Неон - ось саме цей колір ви і уявляєте. Насичений, майже сяючий зелений відтінок має м'яку текстуру і доволі легке покриття. Не дивлячись на це, він краще за все тусушується . Як і його друзі, він м'який, стійкий. При демакіяжі складностей як і з рожевим не виявлено, але ось тут - є тінт і доволі яскравий.
  • 605 Fire orange. Це один з найгарніших помаранчевих відтінків в олівцях для очей, які я бачила. Повинна зізнатися - використовувала його на слизову і виглядає він чарівно. Насичений , гарно пігментований відітнок, створений для соковитих образів. По текстурі схожий з зеленим, але при розтушовці більш насичений і щільний. Цей відтінок піддається демакіяжу складніше за інші. На другому місці по часу фіксації на шкірі.

Цінова політика у олівців десь від 20 на знижках до 70грн. Всі вони доволі стійкі і на відміно від пастельних, більш сухі. Дуже насичені, без грудочок. Для демакіяжу використовую міцелярну воду і гідрофільні олії/бальзами. Піддається доволі легко, але ось тінт ... з ним треба поборотися. Взаємодії з іншими олівцями доволі непогано. Такі відтінки ідеально підійдуть для експерементів . А ось в якості підложки - не думаю що це буде гарна ідея.

Коли хочеться яскравих фарб в макіяжі : Lovit Neon Silky Smooth eyeline
Коли хочеться яскравих фарб в макіяжі : Lovit Neon Silky Smooth eyeline
Коли хочеться яскравих фарб в макіяжі : Lovit Neon Silky Smooth eyeline
Коли хочеться яскравих фарб в макіяжі : Lovit Neon Silky Smooth eyeline
Коли хочеться яскравих фарб в макіяжі : Lovit Neon Silky Smooth eyeline