NataliaBlinova

Шо ти за звір?

Шо ти за звір?

Використала майже всю баночку, тому можу сказати: це любов! Один із найкращих продуктів, які я спробувала цього літа. Універсальний красунчик, який об’єднує в собі праймер, консилер, ВВ-крем та хайлайтер. Справжній multitasking king! 👑

Його порівнюють із Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter. На жаль, поки не можу порівняти — інший продукт десь завис у кошику мрій. 🤷‍♀️

Пакування.
Дуже легке. Має зручний аплікатор, але я додатково використовую пензлик для тону, так легше контролювати нанесення.

На фото — макіяж за 3 хвилини: цей продукт, олівчик для брів, коричнева туш, рум’яна та блиск для губ. Легко та зі смаком! ✨

Шо ти за звір?

Ціна.
Близько 500-550 гривень, але якщо пощастить, можна знайти за 400 гривень. Знижки часто залежать від кольору, тому завжди перевіряйте варіанти з доставкою з ЄС — іноді різниця відчутна.

Відтінок.
00 Fair Light. Наступного разу планую спробувати 05 Fair Light Cool.

Ефект.
Реально сяє! Але якщо любите матові фініши, то це точно не ваш герой. 🌟

Що сподобалось:

  • Легке покриття, яке вирівнює колір та підсвічує обличчя.
  • Прозорість пакування — завжди бачиш, скільки залишилось.
  • Ідеально для спекотного літа та фанатів bb-кремів.

Що засмутило:

  • Маленький об’єм.
  • Без знижки ціна трохи кусається.

Вердикт: 10/10. Буду купувати знову! Важливо мати правильні очікування — це не класичний тональний крем із повним покриттям. Особисто я люблю щільніше покриття на кожен день, але для легкого макіяжу цей продукт — топчик.

Ідеальний для тих, хто мандрує нічними потягами і вранці потрібно швидко освіжитися — за 3 хвилини ви вже готові до нових пригод! 🚂

А як вам цей продукт? Діліться своїми враженнями в коментарях, і не забудьте натиснути лайк, якщо текст змусив вас усміхнутися! 😉