MariiBilous

Гель для душу Royal Monaco

Гель для душу Royal Monaco

Зазвичай я обираю фруктові гелі для душу без складних, цікавих букетів. Але опис мене заінтригував, згодом розповім чому😏

Гель для душу Royal Monaco

Гель представлений в компактні матові баночці, виконані з міцного пластику, має кришечку фліп топ. Під час використання в руках не сковзає.

Гель має ідентичний аромат до парфуму "L'Imperatrice" від Dolce & Gabbana. Ідентичність було протестовано не лише мною, але й ще двома членами сімʼї. Декілька років тому марила цим ароматом, але це минуло і вирішила собі пригадати🙂 Аромат відкривається соковитими нотами екзотичних фруктів. У серці аромату розкриваються квіткові ноти жасмину та рожевої цикламен, що додають витонченості та ніжності, злегка відчутно дерево та мускус.

За консистенцією гель густий, щоб витік потрібно трішки потрусити пляшечку або просто зачекати. Разом з цим він економічний, потрібно одну каплю гелю щоб отримати необхідну кількість піни. Завдяки своїй формулі, продукт не сушить шкіру, підходить для щоденного використання. На шкірі залишається ледь відчутний аромат. Мені це дуже подобається😻

Гель для душу Royal Monaco від Avenue des Parfums приємно вразив мене. Аромат просто розкішний — свіжий, витончений і такий, що хочеться вдихати знову і знову. Шкіра після нього м'яка та зволожена. Дуже подобається, що він не сушить шкіру і підходить для щоденного використання. Тепер мені цікаво спробувати й інші парфумовані гелі від бренду