Nastina

Кокосовий аромат та дивна консистенція бальзаму-демакіяж від SVR

Кокосовий аромат та дивна консистенція бальзаму-демакіяж від SVR

Усім привіт!
Раніше я змивала макіяж лише міцелярною водою, та останнім часом я часто експериментую з новими продуктами, гідрофільними оліями та бальзамами. Цього разу відгук присвячений бальзаму для демакіяжу від SVR.

Рідко бачу, щоб такого роду засоби випускалися в тюбиках, тому упаковка здивувала мене з самого початку і недарма.

Я почала користуватися цим засобом влітку і це було максимально незручно, адже бальзам розтав і неоднорідною консистенцією виходив з тюбика, тобто одразу лилася олія з шматочками бальзама.

І ось зараз, коли похолодало, у вересні, я повернулася до використання. Бальзам просто стояв на поличці у ванній кімнаті і був вміру розтавшим, без олії, фото можете побачити нижче.

Я всеж вирішила поставити його в холодильник і наступного дня знову взяла. Бальзам насилу вийшов, бо став надто густим. Це видно на передостанньому фото в каруселі.Але незважаючи на це, вирішила знову його зберігати в холодильнику, щоб точно бути впевненою, що він не розтане, коли у будинку стане хоч трохи тепліше.

Тепер щодо його дієвості.

Коли наносиш засіб на сухе обличчя чуєш ніжний аромат кокосу, бальзам досить швидко тане на обличчі, і під кінець рзнесення його обличчям навіть починав капати в раковину з підборіддя, носу. Я ним змивала макіяж, тому масажувала хвилини зо дві все обличчя, включно з тушшю на віях. Макіяж досить добре змивався, від туші та тіней також не лишалося і сліду.. Очі не замулював усі 3 рази, що я ним вмивалася. Я його спочатку змивала водою, а далі ще вмивалася гелем для вмивання.

В цілому бальзам для демакіяжу мені сподобався, адже з задачею впорався, та всеж він надто швидко тане і упаковка для такої текстури не дуже підходить, єдиний плюс: тюбик займає мало місця в ванній чи в холодильнику)))

8/10

Дякую, що дочитали цей відгук до кінця. Пишіть, чи був у вас досвід використання сьогоднішнього засобу?

Бажаю всім вдалих покупок, до побачення!

Кокосовий аромат та дивна консистенція бальзаму-демакіяж від SVR
Кокосовий аромат та дивна консистенція бальзаму-демакіяж від SVR
Кокосовий аромат та дивна консистенція бальзаму-демакіяж від SVR
Кокосовий аромат та дивна консистенція бальзаму-демакіяж від SVR
Кокосовий аромат та дивна консистенція бальзаму-демакіяж від SVR