MariiBilous

Наповнюю будинок приємним ароматом з Avenue des parfums

Наповнюю будинок приємним ароматом з Avenue des parfums

Нещодавно замовила аромадифузор Bergamot&Flower від Avenue des parfums, і хочу поділитися своїми враженнями.

Наповнюю будинок приємним ароматом з Avenue des parfums

Поєднання бергамоту та квіткових нот створює свіжий, але водночас теплий і заспокійливий аромат. Бергамот додає свіжості, він такий цитрусовий, трохи гіркуватий, але дуже приємний. Квіткові ноти надають аромату ніжності й легкості. Разом ці два компоненти ідеально балансують один одного, аромат не набридає і не дратує, а навпаки – заспокоює і розслаблює.

Коли побачила що головний компонент бергамот, довго не роздумувала, бо обожнюю чай з бергамотом, а тут ще й вся квартира ним буде пахнути🥰

Я використовую цей аромадифузор у ванній кімнаті. Аромат чудово підходить для невеликих приміщень. Також виробник рекомендує його використовувати у вітальні. Протестувала і переконалась для двох кімнат😉

Ще хочу спробувати його використати для авто🚙

Мені дуже сподобався Bergamot&Flower! Він не тільки добре пахне, але й виглядає естетично на полиці. Аромат виявився не навʼязливим, бо цього я боюсь коли купую аромадифузор для дому, адже він має наповнювати особливою атмосферою і обовʼязково додавати затишку.

Загалом, я в захваті і точно буду купувати цей аромат ще раз!