Zhukovka

Зробимо манікюр моєму чоловікові разом?

Зробимо манікюр моєму чоловікові разом?

Привіт, кицю 🐈 Я знаю, що дописи про чоловіків в жіночому колективі набирають багато переглядів. Тому сідай зручніше, розповідаю поетапно про чоловічий манікюр 💪

Все почалося з кутикули. Я сильно хотіла затестити м'яке лезо від Shelly, адже відгуки про нього ну просто пісня 🎶


Ремувер представлений у зручній баночці 30мл.
Тоненький дозатор-носик бережно видає засіб по 1 краплині. Цього цілком достатньо для 1 нігтя.
Консистенція прозора і рідка, без запаху.
У використанні досить зручно 👌 А чи є результат?

Я наносила почергово спочатку на 1 руку, а потім на другу, щоб ремувер не встиг засохнути. Через деякий час, після нанесення, кутикула розм'якла і я з легкістю прибрала її лопаткою🫳

Я вирішила не зупинятись на цьому етапі і запропонувала коханому всім відомі рукавички з емульсією цього ж бренду. Вони просто розкішні, раніше я вже робила огляд на них ( залишаю лінк внизу)
https://club.makeup.com.ua/post/44928/

Я одягла рукавички, вони підходять навіть для самих довгих в Україні пальців 😅

Зробила легенький масаж і через 10хв зрізала верхівки рукавичок 🤚

Так, як кутикула була вже готова, я приступила до обрізання нігтьової пластини.

Після рукавичок нігті м'якіші і зрізати їх набагато комфортніше.

Знімаю рукавичку і знову роблю масаж аби вся емульсія поглинулась шкірою.

Результат, який ми отримали мене приголомшив, адже ці ручки стали мрією кожного аристократа 😏 Візуально помітно, як шкіра стала біленькою і чистою. На дотик вона неймовірно гладка, а тепер погляньте на нігті😍 Такого сяйва не було навіть на північному полюсі 🤩

Ну і звісно зіронька цього допису - ремувер для кутикули! Це просто знахідка! З такою штучкою руки завжди будуть виглядати охайно і доглянуто 🫳 В жодному салоні я не отримувала такого прекрасного результату.

Ідеально рівна кутикула без "закусенців"! Чесно кажучи, я навіть позаздрила своєму чоловікові, от же повезло зі мною і моїми б'юті знахідками 😝 Доречі, рукавички він пробує вдруге, тому що під час першого сеансу заснув і не зрозумів ефекту 😂

Власне кажучи, ви мене зрозуміли - раджу і ще раз раджу!