ksnklb

Той випадок, коли всі обіцянки дотримані

Той випадок, коли всі обіцянки дотримані
Той випадок, коли всі обіцянки дотримані

Оскільки моє волосся зазвичай погано піддається вкладанню та тримає укладку кілька хвилин, то я вирішила придбати сольовий спрей і мій вибір зупинився на бренді для чоловіків Perfomen.
Спрей йде у баночці об'ємом 200ml, вона затемнена і має доволі цікавий дизайн). Перед нанесенням його потрібно струсити.
Дозатор розпилює дрібно.
При нанесенні спрей на волоссі може відчуватись липким, та липкість зникає по мірі висихання спрею на волоссі.
Коли він потрапляє на меблі, то може залишити білий наліт, на волоссі ж його немає. Та цей засіб і справді матує волосся.
Також спрей робить волосся твердішим та трішки підсушує, за рахунок чого вдається якраз зберегти бажану укладку. Навіть при доволі частому використанні, я не побачила посічених кінчиків, та я рекомендую при такому застосуванні цього засобу, обирати ще додатковий зволожуючий та живильний догляд для волосся.
У складі є власне морська сіль, алкоголь, силікон та компоненти для тривалого збереження засобу, його структури.
Аромат доволі яскравий, чимось нагадує хороші одеколони зі свіжими нотами.
Ну і звісно, найголовніше, чи тримає укладку цей засіб 😉.
Мені подобається, що з цим засобом моє пряме волосся набуває текстури і легше піддається укладці. За рахунок того, що волосся стає наче твердіше, воно краще тримає завитки та загалом укладка може протриматись певний час і без фіксаторів, та для ще кращої стійкості за різних погодних умов, краще нанести ще фіксуючі засоби.
Як я використовую?
Після миття голови, я підсушую волосся до майже сухого, наношу цей засіб та накручую волосся на м'який бігудь. Якщо роблю укладку спеціальними девайсами для вкладання, то наношу на сухе волосся.

Той випадок, коли всі обіцянки дотримані
Той випадок, коли всі обіцянки дотримані
Той випадок, коли всі обіцянки дотримані