danabeauty

Аромадифузор Oud & Berry | Avenue des Parfums

Аромадифузор Oud & Berry | Avenue des Parfums

Створювати затишну та ароматну атмосферу навколо себе - справжня насолода.
Я обожнюю різноманітні ефірні олії, палички та аромати для дому, тому на цей раз обрала для своєї кімнати аромадифузор від українського парфумерного бренду Avenue des Parfums.
Вибір аромадифузорів у бренду величезний: тут є і квіткові композиції, і фруктові, і східні, і гурманські, і деревні, і цитрусові. Мій вибір зупинився на Oud & Berry 🫐

Аромадифузор Oud & Berry | Avenue des Parfums

Аромадифузор має дуже стильне та розкішне пакування: сіра крафтова коробочка, у комплекті 6 фібрових паличок, якими можна регулювати інтенсивність аромату.
Впевнена, такий сучасний та стриманий дизайн підійде до будь-якого інтер'єру.
Флакон скляний, об'ємом 100 мл з насиченою фіолетовою рідиною. Коли на аромадифузор потрапляють промінчики сонечка то колір виглядає просто неймовірно, від нього неможливо відвести погляд 😍

Флакон надійно захищений від протікання: бачимо пластмасову кришечку з отвором, у який потім ставляться палички, під кришечкою - додаткова захисна плівка та сама кришка, за допомогою якої аромадифузор надійно закривається і можна сміливо транспортувати.

Аромат класифікується як квітковий, східний.
Початкова нота: Малина, Травнева троянда
Нота серця: Троянда
Кінцева нота: Ваніль, Ладан, Мускус

Oud & Berry розкривається насиченою та соковитою нотою малини. Зріла ягода наче щойно зірвана, і наповнює кімнату вибуховим ароматом.
Безумовно, акцент тут на ягодах: спілих, солодких та ароматних. Крізь ягідну композицію відчувається легка нотка троянди, що додає ніжності та витонченості аромату.
Солодка ваніль додає кремовості аромату, теплі нотки ладану обволікають фруктово-квіткову основу.

Аромат фруктовий, солоденький та дуже приємний. Композиція звучить чуттєво та спокійно, без сюрпризів.

Oud & Berry асоціюється з щойно спеченим ягідним пирогом, щедро посипаним цукровою пудрою.

Для ароматизації кімнати мені вистачає три палички, якщо чотири - аромат відчувається більш інтенсивно.
Аромат рівномірно та делікатно окутує усю кімнату.

Аромадифузор Avenue des Parfums створює атмосферу внутрішнього балансу і комфорту. Це ідеальний варіант для вашої оселі 💜