NataliaBlinova

Олю, тримай відгук від моєї внутрішньої королеви

Олю, тримай відгук від моєї внутрішньої королеви

Моя внутрішня королева просто не могла пройти повз цей блиск! Ну як же, якщо сама Оля Полякова каже, що треба сяяти, то йдемо і купуємо! І ось моя рецензія — спеціально для коронованих особистостей! 👑

Так от, обіцяли нам сяйво королеви, а отримали… блиск на одну ніч. Об’єм у цілих 7 мл — ну, це ж щоб твої губи сяяли не один день, а може навіть до обіду! І коштує це задоволення лише 463 гривні. Ну що ж, для сяяння не шкода.

Олю, тримай відгук від моєї внутрішньої королеви

Мій відтінок називається “Ягідний сорбет”. У пакуванні він виглядає так, ніби зараз і підкорювати королівства, але на губах, здрастуй прозорість і легкий натяк на колір — моя королева засмутилася.

Що сподобалось:

  1. Легенький, як обіцянка на краще життя.
  2. Має багато доглядових компонентів.
  3. Виглядає красиво… в пакуванні.
  4. Оформлення симпатичне — зроблено в Італії.

Що засмутило:

  1. Відчувається на губах так, ніби ти щось все ж таки нанесла. 🤷‍♀️
  2. Пензлик такий, що фарбувати губи потрібно не менше трьох підходів — відчуй себе художником на повний робочий день!

Вердикт: 7/10.

Блиск не поганий, але й на королівський бал його не запросила б. І якщо моя внутрішня королева захоче сяяти, то, можливо, оберу щось інше. 💁‍♀️

А ви купували щось з косметики від Олі Полякової? Поділіться враженнями в коментарях. І, звісно, чекаю ваш лайк — щоб моя внутрішня королева знала, що старалась недарма! ❤️