𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Joko Blend Spicy Vetiver

Joko Blend Spicy Vetiver

Нещодавно Joko blend презентували нову лінійку парфумованих гелів для душу, в яку входять 3 аромати.

Сьогодні поділюся своїми враженнями про Spicy Vetiver.

Joko Blend Spicy Vetiver
Joko Blend Spicy Vetiver

Дизайн у новинок дуже гарний і стильний, має привабливі кольорі.

Формат зручний і практичний. Флакон зроблений з міцного пластику, кришка фліп-топ

Об'єм: 250 мл.

Засіб збагачений такими активними компонентами, як пантенол, алантоїн і екстракт зеленого чаю, які сприяють зволоженню, відновленню, пом'якшенню і усуненню сухості.

Піраміда

Початкові ноти: імбир, бергамот;

Ноти серця: зелений чай, троянда, бензоїн;

Базові ноти: дерево, пачулі, ветивер

Парфумерна композиція у гелю розкішна і дуже цікава.

Перше, що відчувається - це імбир у поєднанні з цитрусовою свіжістю, з якими переплітається зелений чай і пряні деревні відтінки, які додають аромату більшої глибини.

Аромат насичений, але не важкий, зовсім не солодкий; не схожий мені ні на які інші, гарно зібраний. Я від нього у захваті.

Гель в міру густий, прозорий, дає гарне піноутворення навіть з невеликої кількості. Я використовую його з мочалкою і за її допомогою виходить об'ємна і пишна піна.

В процесі аромат засобу заповнює усю ванну кімнату, огортає собою і занурює у приємну атмосферу.

Завдяки довершеній формулі гелю, він м'яко і делікатно очищує епідерміс, ретельно видаляє забруднення. Змивається без зусиль, не лишаючи після себе плівки. Після прийняття ванни/душу шкіра почуває себе комфортно, без жодного натяку на сухість і стягнення. Аромат на тілі відчувається ще деякий час легкою вуаллю.

Загальні враження про цю новинку у мене дуже гарні, я приємно вражена якістю і парфумерною композицією.