Vik_Sem

Jole | Мій помічник у відновленні шкіри в період пілінгів

Jole | Мій помічник у відновленні шкіри в період пілінгів

З українським брендом доглядової косметики Jole я тільки починаю знайомитись, але вже маю свого улюбленця, про якого хочу розповісти.

Прийшла осінь і багато з нас починають сезон пілінгів та кислот, у гонці за ідеальною шкірою. Але цей забіг можна програти і нашкодити, якщо не піклуватись про відновлення шкіри.

Саме це завдання допомагаємені вирішити:

Міст Тонік відновлюючий з Ніацинамідом та Центеллою для обличчя

Jole Repairing Mist Toner

● Від виробника

Міст Тонік підходить для всіх типів шкіри, також для шкіри подразненої, схильної до почервоніння, запалення, лущення. Тонік можна використовувати у щоденному догляді як засіб для зволоження, тонізації та відновлення шкіри.

● Композиція

Aqua, PPG-2 METHYL ETHER, Niacinamide, Dipropylene Glycol, Caffeine, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Lysine, Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Centella Asiatica Extract, Phenoxyethanol, Coceth-7, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil

● Головні активи

  • Ніацинамід - потужний антиоксидант, освітлює пігментні плями, посилює бар'єрну функцію шкіри
  • Екстракт Центелли - зволожує шкіру, прискорює загоєння шкіри, омолоджує шкіру, стимулюючи синтез колагену.
  • Натрієва сіль PCA - допомагає шкірі утримувати вологу.
  • Амінокислоти -компоненти натурального зволожуючого фактора шкіри, сприяє підтримці оптимального рівня зволоження в роговому шарі, запобігає втраті вологи, забезпечують тривале зволоження.

Тонік Міст знаходиться в пластиковій пляшечці з розпилювачем, який добре працюж та дозує засіб. Тонік був запакован в спеціальну плівку, що дуже зручно та надійно.

Об'єм 100 мл.

На звороті є вся необхідна інформація для споживача.

Текстура - прозора водичка, яка добре вбирається шкірою.

Аромат - свіжий та ненав'язливий. Відчувається під час застосування, після нанесення ароматвипаровується.

Витрата

Цей тонік я використовую переважно вранці. Я практично не використовую ватяні диски в маніпуляціях, тому на одне застосування мені потрібно буквально пари натискань засобу.

+ Тонік добре зволожує шкіру, має накопичувальний ефект. Мені більше подобається використовувати цей тонік після ранкового вмивання і саме після використання в вечірній рутині кислот або пілінгу, коли треба дати шкірі більше зволоженості та відновлення на день. Шкіра зволожена та гладка після застосування.

+ Відновлює ph шкіри. Забирає стягнутість після очищення, повертає комфортне відчуття.
+ Тонік пом'якшує шкіру. При регулярному застосуванні шкіра стала еластичнішою.
+ Покращує колір обличчя.

+ Заспокоює почервоніння.

Переваги:

  • зручне упакування;
  • гарний склад;
  • нейтральний аромат;
  • добре зволожує;
  • прибирає лущення;
  • знімає почервоніння;
  • шкіра м'якша та гладка.

Недоліки:

  • не знайшла.