𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Joko Blend Aqua Glow Washing Foam

Joko Blend Aqua Glow Washing Foam

Розпочинаю огляд на нову лінійку від Joko blend Aqua glow і ділюсь своїми враженнями про пінку для вмивання з гіалуроновою кислотою.

Призначена вона для будь якого типу шкіри.

Joko Blend Aqua Glow Washing Foam
Joko Blend Aqua Glow Washing Foam
Joko Blend Aqua Glow Washing Foam

Що цікавого по складникам і характеристикам?

Склад засобу збагачений низькомолекулярною гіалуроновою кислотою, комплексом керамідів та фосфоліпідів рослинного походження, а також комплексом амінокислот.

Усі ці компоненти сприяють зволоженню, відновленню бар'єрної функції, підтримці гідроліпідного балансу і не тільки.

Формула має збалансований pH і не містить сульфатів.

Пінка випускається в коробці, притаманного цій лінійці дизайну. Дуже чарівний цей блакитний колір!

Формат зручний і для мене трохи новий, так як раніше у мене ще не було додаткових щіточок.

Флакон зроблений якісно, помпа натискається легко. Зверху на щіточці є захисний ковпачок.

За бажанням цю щітку можна зняти, це робиться просто. Вона силіконова, матеріал м'який і гнучкий.

Якщо прибрати цей девайс, то на помпі можна спостерігати пласку поверхню з декількома отворами, через які виступає пінка.

Подається вона немов м'яка і пухка хмаринка, повітряна і невагома. Аромат ідентичний усій лінійці Aqua glow - він ніжний, свіжий і ненав'язливий, пахне супер!

Перед вмиванням косметику я прибираю спочатку міцелярною водою, а вже потім використовую пінку.

Мені вистачає двох натискань. Цієї порції піни більше, ніж достатньо. Розподіляючи по обличчю, вона не осідає швидко під пальцями, а продовжує злегка пінитися.

Процес вмивання цією пінкою дуже приємний і комфортний. Засіб забезпечує якісне очищення і дбайливий догляд. Пінка ефективно видаляє забруднення, себум і залишки косметики, очі не пече і не подразнює слизову, змивається легко.

Після використання шкіра обличчя без стягнення і сухості. Формула дійсна дуже делікатна і ніжно ставиться до шкіри, роблячи її м'якою і гладенькою.

Пінка мені сподобалася і викликала лише позитивні враження.