danabeauty

Підводка-фломастер Eveline Variete Eyeliner

Підводка-фломастер Eveline Variete Eyeliner

Виразні стрілки - невід'ємна частина вечірнього макіяжу 🖤 а маленькі стрілочки у денному макіяжу неабияк підкреслюють погляд та додають виразності образу.
Я не часто малюю стрілки, так як маю чутливі очі, що постійно сльозяться, але коли ситуація чи настрій того потребує - я обираю якісну та стійку підводку від польського бренду Eveline Cosmetics.

Серія Variete налічує безліч крутих та якісних декоративних засобів: пудри, хайлайтери, олівці для очей, олівці для губ, помади, блиски та різноманітні туші для вій, у тому числі і популярна Eveline Variete Lashes Show, про яку я писала вже раніше 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/35743/

Підводка-фломастер має дизайн ідентичний до туші: золотий флакон з чорним мереживом та карнавальною маскою 🎭

Мені дуже подобається аплікатор: він виконаний у формі фломастера, м'який, при цьому чудово тримає форму.
Формула засобу водостійка.
У мене в кольорі Ultra Black, насичений чорний. Є ще також коричнева 👇🏻

Малювати стрілки підводкою Variete Eyeliner одне задоволення 🖤
М'який та гнучкий кінчик дозволяє робити чіткі та тонкі лінії без зайвих зусиль. Товщину лінії легко можна регулювати натиском аплікатора. Малює суцільну, неперервну лінію.
Абсолютно не дере повіку, на відміну від моєї попередньої підводки Patricia Ledo, яка була жорстокою та дуже швидко засохла.
Фініш глянцевий, дуже гарно виглядає на очах.

Стійкість підводки мене теж порадувала. На моїх чутливих очах тримається добре, до вечора тільки трішки розмазується.
Гарно змивається як гідрофільною олією, так і міцелярною водою.
Якщо проводити демакіяж міцелярною водою, то підводка ніби "злазить" маленькими шматочками, а не розмазується.
Жодного печіння чи дискомфорту підводка не викликає.

Eveline Variete Eyeliner - якісна підводка за приємною ціною.
Дует з тушшю Variete Lashes Show на очах виглядає просто приголомшливо 🖤
Дівчата, діліться вашою улюбленою підводкою 👇🏻