𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Joko Blend Aqua Glow Extra Moisturizing Face Mask

Joko Blend Aqua Glow Extra Moisturizing Face Mask

Маски для обличчя використовую регулярно, бо це важлива складова мого догляду. В своєму арсеналі маю декілька (очищуючі, зволожуючі і т.д), тому чергую їх між собою.

Joko Blend Aqua Glow Extra Moisturizing Face Mask
Joko Blend Aqua Glow Extra Moisturizing Face Mask
Joko Blend Aqua Glow Extra Moisturizing Face Mask
Joko Blend Aqua Glow Extra Moisturizing Face Mask
Joko Blend Aqua Glow Extra Moisturizing Face Mask

Екстразволожувальна маска з нової лінійки Aqua glow одразу потрапила у мої фаворити, бо має гарні властивості, але про все по порядку.

Маска випускається в картонному коробку, на якому представлена вся необхідна інформація про продукт, а також вона дублюється і на самій тубі.

Дизайн лінійки має дуже ніжний блакитний колір - краса!

Об'єм: 75 мл.

Засіб розроблений для забезпечення миттєвого зволоження, зменшення сухості та відновлення здорового кольору шкіри обличчя.

Маска містить низькомолекулярну гіалуронову кислоту, яка здатна проникати у глибокі шари епідермісу і надавати зволоження зсередини. В її склад також входить комплекс керамідів і фосфоліпідів, які допомагають утримувати вологу, що в свою чергу зменшує появу мімічних зморшок.

Туба з м'якого пластику, зі зручною кришкою яка відкидається і надійно закривається до характерного клацання.

На вигляд маска немов гель-желе, прозора, з голубим відтінком. Вона достатньо густа, не дуже щільна, із-за гелевої текстури легко розподіляється.

Аромат у неї дуже приємний, ніжний і свіжий, тут немов невагомі цитрусово-акватичні нотки. Обожнюю такі ненав'язливі віддушки.

Виробник рекомендує наносити маску достатньо щільним шаром на 10-15 хв.

Розподіляється вона рівномірно, на обличчі виглядає прозоро. Ніяких спецефектів в плані охолодження, чи пощипування від неї нема, але можна сказати, що надає легкий освіжаючий ефект. Відчувається абсолютно комфортно і у використанні дуже приємна. Змивається легко, не застигає, просто здається, що якась її частина трохи поглинається шкірою.

Що сподобалось мені у цій масці, так це класне зволоження шкіри і заспокоєння. Засіб гарно знімає існуючі подразнення і почервоніння, тонізує. Також обличчя приємне на дотик, м'яке і гладеньке, вирівнюється його тон, а колір шкіри значно покращується.

Маска не залишає після себе плівки, відчувається свіжість і комфорт.

Новинка справила на мене чудові враження.