Кузя Ю-а

Парфумований гель для душу та лосьйон для тіла від joko blend

Парфумований гель для душу та лосьйон для тіла від joko blend

Просто топовий топ! Я в такому захваті від новинок бренду! вони вам сподобаються, я вам обіцяю!

Три абсолютно різні лінійки з трьома нішевими парфумерними ароматами!

Підказка :

💜такий пряний, тягучий, удовий

💚 свіженький трав'яний унісекс

🩷 солодкава крихітка

Я ж обрала фаворита і вже активно юзаю)) Мій - фіолетовий, але й інші мої мої) В кожного аромату якісь такі унікальні ноти. Реально про дорого/багато! Якась преміальна лінійка, ну не менше!

Парфумований гель для душу та лосьйон для тіла від joko blend

Повний догляд! Очищуєш шкіру і вже пахнеш, а зверху цей аромат закриваєш лосьйоном і парфум вже взагалі не потрібний!

З часом, аромат стає більш інтимним! Фіолетовий дуже пʼянкий, добротний.

Аромат звучить деревенними нотами, нотами троянди, пачулі та спецій. Такий глибоко осінній! Мій особистий фаворит на цю погоду, де за вікном постійно дощ!

Рожеві кульки, рожеві поні, солодкий тортик і трошки Шанель)

А ще тортики, тістечка, ваніль, амбра і багато посмішок!

Зелений чай, бергамот, ветівер, свіжо скошена трава! Досить бадьорий аромат на ранки понеділка! Сподобався дуже моєму чоловіку! Баночку просто тане на очах 😂

Завдяки текстурі гелю і коректній подачі дозатором лосьйону - засоби є дуже економними.

Гель при навіть найменшій кількості прекрасно утворює цю запашну та ароматну піну!

Гелі з нової лінійки збагачені активними компонентами: алантоїном, пантенолом, що сприяє відновленню та пом'якшенню епідермісу, усуває сухість і лущення.

Не залишає жирної плівки! Ефективно зволожує та створений дарувати насолоду шкірі! Ну і знову ж таки, аромати - фантастичні!

Лосьйони з нової лінійки збагачені активними компонентами: олією кокоса, пантенолом, екстрактами квітів Моной де Таїті та орхідеї, що сприяє відновленню та пом'якшенню епідермісу, дарує м'яке і тривале зволоження.

Ну чесно, навіть дизайн підкупає! Настільки лаконічно, витримано та вишукано!

Прикраса для вани, насолода для очей та аромат для душі! Я рекомендую спробувати та підсісти на цю лінійку)))

Купуйте, та пишіть свої враження!