𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Парфумований гель для душу Oud Rosewood Joko Blend

Парфумований гель для душу Oud Rosewood  Joko Blend

Joko blend випустив дуже класні парфумовані гелі для душу, де кожен неодмінно знайде для себе саме той аромат, що йому по душі. Зазирнувши у піраміду, можно приблизно уявити, що на вас очікує.

Розглянемо парфумований гель для душу Oud Rosewood

Парфумований гель для душу Oud Rosewood  Joko Blend
Парфумований гель для душу Oud Rosewood  Joko Blend
Парфумований гель для душу Oud Rosewood  Joko Blend
Парфумований гель для душу Oud Rosewood  Joko Blend
Парфумований гель для душу Oud Rosewood  Joko Blend

Засіб має стильний і приємний дизайн. Флакон достатньо компактний, має зручну кришечку.

Об'єм: 250 мл.

Активні компоненти

Алантоїн

• Пантенол

• Екстракт дамаської троянди

Піраміда аромату Oud Rosewood:

Верхні ноти: перець, трояда, шафран

Ноти серця: дерево уд, пачулі, карамель

Базові ноти: ваніль, суха амбра

Парфумерна композиція цього гелю дуже цікава і не проста.

Якщо б у мене був парфум з таким ароматом, то я б його віднесла до вечірніх, але не тому, що він важкий, а саме за настроєм. Також на мій погляд він буде особливо актуальним як раз на прохолодну пору (зима-осінь).

Oud Rosewood розкривається теплими обіймами, де на квітковому фоні більше всього виділяється перець. При цьому він не гучний, а ніби пом'якшений, надає приємної пряності. Серцеві ноти мають деревний відтінок, додають трохи солодості і глибини, а базові акорди із ванілі і амбри підкреслюють чарівність цього аромату.

Oud Rosewood - насичений, густий, теплий, трохи таємничий, не позбавлений своєї унікальності, бо мені ні на які інші не схожий.

Гель прозорий, в міру густий, дуже об'ємно піниться, утворюючи ніжну і пухку пінну хмаринку. Він має делікатні очищуючі властивості, м'яко видаляє забруднення і дбайливо виконує свою задачу, не провокуючи сухості і стягнутості.

Прийняття ванни/душу з цим гелем перетворюється на справжню ароматерапію. Аромат розслабляє, огортає все довкола і ще деякий час залишається на тілі легкою вуаллю.

Засіб у використанні приємний і комфортний, не пересушує шкіру, що для мене дуже важливо.