wowmom

Просто ідеальний кремовий бронзер, з яким ну дуже легко працювати!

Просто ідеальний кремовий бронзер, з яким ну дуже легко працювати!
Просто ідеальний кремовий бронзер, з яким ну дуже легко працювати!

Привіт, красуні!

Якось так сталося, що зараз ну дуже популярні всілякі кремові продукти для обличчя, і майже в кожному бренді можна знайти кремові рум'яна, скульптори або хайлайтери.

Особисто я раніше не дуже полюбляла кремову корекцію, бо то мене текстура не влаштовувала, то віддінок, то стійкість.

До того ж, більшість кремових засобів, які я раніше тестувала, краще за все було наносити та тушувати пальцями, бо спонж надто багато "з'їдав" пігменту, а пензлем виходили плями. Та і взагалі я в принципі не люблю наносити косметику руками.

Але я нещодавно я спробувала кремовий бронзер Eveline Choco Glamour Creamy Bronzer, і зрозуміла, що він просто топ: у нього шикарний віддінок, неймовірна текстура, яка легко наноситься і тушується пензлем, він не розчиняє тональний крем під собою, і просто чудово тримається. А що ще треба для повного щастя?

Просто ідеальний кремовий бронзер, з яким ну дуже легко працювати!

Отже, в лінійці два віддінки: 01 - теплий коричневий колір, та 02 - прохолодний коричневий з рожевою ноткою. Він мені нагадав улюблений бронзер theBalm Desert, який взагалі є моїм фаворитом серед бронзерів (навіть Benefit Hoola не викликає в мене настільки позитивних емоцій).

Тож для себе я обрала саме другий віддінок, і як я дивлюся, саме він є найпопулярнішим серед наших дівчат.

Ось свотч на руці, щоб ви приблизно розуміли, про який рожевий підтон йде мова.

Іноді, я навіть рум'яна можу не наносити, бо якщо гарно розташувати бронзер - вони просто не потрібні.

Текстура у бронзера дуже класна: він не надто кремовий і жирний, проте і твердий, тому легко набирається на пензель.

І в банці аж цілих 20 грам продукту, тому можна бути впевненим , що вам надовго вистачить засобу.

Я одна з тих людей, яка може наносити бронзер і замість скульптора, і замість рум'ян, бо тут як раз підходящий і універсальний віддінок.

Для нанесення використовую синтетичний щільно набитий пензель. Вологим спонжем мені не сподобалося використовувати бронзер.

Мені дуже подобається, що Eveline Choco Glamour Creamy Bronzer можна і розтушувати просто в нуль, і так само додати інтенсивності, та зробити більш виразний ефект. Він не роз'їдає тональний крем, і не лягає плямами.

Бронзер дійсно дуже легкий в роботі, і це вам каже людина, яка взагалі не дуже товаришує з кремовими засобами.

Що стосується стійкості, то я тут також була приємно здивована. Eveline Choco Glamour Creamy Bronzer шикарно тримається на протязі дня, не відбивається на телефоні і не тусктнішає (звісно, при умові фіксації бронзеру пудрою).

Якщо Eveline випустить ще й рум'яна в такій текстурі, і з людськими віддінками, то це буде точно бестселер у бренду.

Дякую за увагу 😘