𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Зволожувальний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою

Зволожувальний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою

Мені не так просто підібрати для себе ідеальний крем, щоб повністю мене влаштовував. Я маю комбінований тип, тому надаю перевагу більш легким текстурам, щоб не обтяжували шкіру, не лишали жирного блиску і не провокували посилене вироблення себуму. Та при цьому завжди в пріоритеті якісне зволоження, пом'якшення, відсутність забитих пор і висипань; та в цілому, щоб був дбайливий догляд.
Зволожувальний крем в цьому плані мене приємно вразив і чудово підійшов.

Зволожувальний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою
Зволожувальний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою
Зволожувальний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою
Зволожувальний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою
Зволожувальний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою

Крем має гарне оформлення у ніжних блакитних тонах.
Знаходиться він в картонній коробці, яка захищена наклейкою.
Дизайн, в принципі, повторює попередню лінійку Skin detox. Тут така ж сама баночка.
Вона виготовлена із скла, має матову поверхню. Під кришкою є додатковий захист у вигляді мембрани.

Крем білого кольору, не густий, має приємну легку текстуру і ніжний ненав'язливий аромат, надовго на обличчі він не затримується.

Цей крем забов'язаний інтенсивно живити шкіру, забезпечувати довготривале зволоження та захист від зневоднення, маючи властивості утримувати вологу.
Засіб збагачений гіалуроновим комплексом, амінокислотами, скваланом, комплексом керамідів і фосфоліпідів.

Універсальність використання індивідуальна, залежить від власного типу і достатнього рівня зволоження. Для жирного типу виробник рекомендує наносити цей крем навіть 1 раз в день, (наприклад на ніч) щоб не посилити стимуляцію вироблення себуму і надмірного блиску.
Але від себе добавлю, що маючи зараз не зневоднену шкіру, яка схильна до жирності - мені крем підходить і для ранкового догляду і для вечірнього. Місцями є сухі ділянки, але вони увесь рік (трохи на кінчику носу і підборідді).

Завдяки своїй консистенції крем легко розподіляється, шкірою вбирається швидко. Одразу лишає сяючий фініш, і, використовуючи його вперше, в голові промайнула думка, що такого сяяння мені забагато... Але, не проходить і пару хвилин, як цей блиск зникає і обличчя вже не блищить, навіть присутня помірна матовість. От це я люблю.

Після нанесення крему миттєво відчувається комфорт, шкіра глибоко зволожена, м'яка, приємна на дотик, немов оксамит! Він інтенсивно насичує епідерміс вологою, але зовсім не обтяжує, щоб важко лежав і шкіра не дихала. Ефекту маски, плівки і парнику від нього немає. Липкості після себе не лишає, не скочується. Як база під макіяж - ідеально, він дружить зі всією моєю декоративною косметикою (тональною основою, консилером, з різними кремовими текстурами)

На протязі дня обличчя не жирніє більше, ніж зазвичай. Крем зовсім не посилює блиск.

По всім характеристикам для мене це прекрасний крем, який в повній мірі забезпечує моїй шкірі необхідний догляд. Зауважу, що зволоження він дає довготривале, усуває лущення, прибирає сухість. Висипань не викликав.

На мою думку він підійде будь-якому типу.

Нарікань не викликав, вдала новинка, яка варта уваги!