Vik_Sem

JOLE PHA GENTLE PEELING | М'який пілінг для догляду за шкірою обличчя.

JOLE PHA GENTLE PEELING | М'який пілінг для догляду за шкірою обличчя.

Привіт дівчата!.

Пілінги я використовую приблизно раз на тиждень у домашніх умовах. Мені подобається ефект. Пілінги відіграють важливу роль у догляді за шкірою обличчя. До речі, ті пілінги, які мені з якихось причин не підходять для обличчя, я використовую для рук. (Лайфхак)

Сьогодні мова піде про пілінг для чутливої шкіри від бренду JOLE PHA GENTLE PEELING SERUM РН 4.0

ОПИС:

"Пілінг містить РНА - це нове покоління АНА кислот, які відлущують, роблять шкіру більш гладкою та рівною, зволожують, сприяють зміцненню шкірного бар'єру, але при цьому не мають дратівливої ​​дії."

Баночка оформлена стильно, піпетка дуже зручна, на етикетці є вся необхідна інформація.

Сам пілінг має в'язку консистенцію, прозорий.

JOLE PHA GENTLE PEELING | М'який пілінг для догляду за шкірою обличчя.
JOLE PHA GENTLE PEELING | М'який пілінг для догляду за шкірою обличчя.

Aqua, Lactobionic Acid, Gluconolactone, Isopentyldiol, Panthenol, Urea, Betaine, Bisabolol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Centella Asiatica Extract, Valine, Ly-sine, Serine, Proline.

Головні активи:

  • Глюконолактон - вирівнює структуру шкіри, сприяє ущільненню шкіри та розгладжуванню дрібних зморшок, покращує зволоженість шкіри, має антиоксидантну дію, має протизапальний ефект.
  • Лактобіонова кислота - м'яко відлущує поверхню шкіри, робить шкіру більш гладкою та рівною, зволожує шкіру, сприяє зміцненню епідермального бар'єру, має антивікові властивості.
  • Комплекс заспокійливих та зволожуючих компонентів: Пантенол, Бісаболол, Центелла, Амінокислоти, Бетаїн.

РНА-кислоти дуже делікатно відлущують шкіру - мʼякше, ніж це роблять АНА- чи ВНА, що дає змогу використовувати такі пілінги в будь-яку пору року.

Засіб має рН 4 - ідеальний для шкіри, ще не надто кислий, але вже і не нейтральний.

Виробник пропонує нам два способи використання пілінгу, в залежності від типу шкіри.

Я використовую сироватку 2 рази на тиждень. Наношу 2-3 краплі 1 раз на день, я це роблю у ввечірній рутині. Масажними рухами розподіляю по обличчю. Після вбирання наношу зволожуючий крем.

Сироватка приємно розподіляється по обличчю та не викликає неприємних відчуттів.

  • Результат видно зазвичай на ранок другого дня. Шкіра дуже рівна та гладка. Активного лущення цей пілінг у мене не викликає. Але все одно є відчуття поновлення шкіри.
  • Шкіра зволожена, пори звужені, обличчя виглядає світлішим.
  • Шкіра очищена, рельєф згладжений, трохи зменшено мімічні зморшки.
  • Пігментація стає менш помітною (у мене невелика пігментація в області під очима із зовнішнього боку).

Загалом я дуже задоволена цим продуктом та рекомендую до придбання!