Mila Masiukova

Щітка для ретельного миття, масажу та стимулювання росту волосся

Щітка для ретельного миття, масажу та стимулювання росту волосся

В першу чергу хочу похвалити дизайн цієї щітки. Вона прийшла в напівпрозорій коробці, сама щітка має лаконічний дизайн. Корпус щітки пластиковий, а зубчики силіконові з заокругленими краями, приємні та м'які.

Щітку легко тримати в руці, пластик не слизький, з рук вона не вислизає.

Як я використовую щітку:

1. По прямому призначенні, для миття голови.

Помітила, що так волосся вимивається набагато краще, та і загалом з цією щіткою мити голову приємніше. Розподіляється піна значно краще. Я використовую її з цим шампунем - https://club.makeup.com.ua/post/28190/ . В тандемі вони класно стимулюють ріст волосся. Але є мінус, коли воно відростає, на голові "антенки".

Волосся залишається чистим на кілька годин довше. В кого жирний тип шкіри голови, мене зрозуміє, чому кожна годинка грає роль ;)

Щітка для ретельного миття, масажу та стимулювання росту волосся
Щітка для ретельного миття, масажу та стимулювання росту волосся
Щітка для ретельного миття, масажу та стимулювання росту волосся

2. Для масажу голови, використовуючи розмаринову воду. Це теж добре стимулює ріст волосся, та і розподіляти засіб набагато легше.

Щітка дійсно дуже зручна, це прям класна покупка, я ні разу не пожаліла про її придбання, бо використовую її кожного разу при митті голови. Тепер не уявляю свого життя без неї, тому навіть в відпустки беру її з собою. Компактний розмір дозволяє це робити.

Я тільки при написанні відгуку помітила, що це щітка від того ж бренду, що моя улюблена маска для волосся (про неї розповім згодом).

P.S.: зараз на неї непогана знижка ;)

P.P.S.: зараз зовсім не вистачає часу на спільноту і мені дуже сумно від цього, але маю для вас ще деякі круті новинки, про які обов'язково розповім найближчим часом ;) Надіюсь зимою зможу більше часу присвятити клубу, бо мені є ще чим з вами поділитись!