𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Екстразволожувальна сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою

Екстразволожувальна сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою

Завершую огляд на нову лінійку від Joko blend і ділюся своїми враженнями про екстразволожувальну сироватку з гіалуроновою кислотою.

Екстразволожувальна сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою
Екстразволожувальна сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою
Екстразволожувальна сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою
Екстразволожувальна сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою
Екстразволожувальна сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою

Засіб призначений для всіх типів шкіри.

Розроблений для глибокого і тривалого зволоження, регенерації, вироблення шкірою власного колагену, підтримання її природнього сяйва, пружності і еластичності.

Активні компоненти складу:

• Комплекс керамідів та фосфоліпідів рослинного походження;

• Комплекс амінокислот;

• Низькомолекулярна гіалуронова кислота

Оформлення ідентичне усій лінійці, в ніжних блакитних тонах, дуже гарне і естетичне.

Сироватка знаходиться у картонній коробці, на якій представлена вся необхідна інформація про продукт.

Флакон вироблений зі скла, має матове покриття. Піпетка класична.

Сироватка достатньо густа, але піпетка набирає її без проблем. Капля тримає форму, не розтікається.

Вона молочного кольору, приємної і легкої текстури, аромат аналогічний усій серії Aqua glow - такий же ніжний і ненав'язливий. Для мене це аромат чистоти і свіжості, щось легке і невагоме.

В процесі сироватка легко розподіляється і доволі швидко поглинається. По відчуттях дуже приємна і комфортна, не залишає липкості і жирного блиску. Фініш після неї сатиновий, шкіру вона не обтяжує.

Зволожує прекрасно, пом'якшує, освіжає, обличчя на дотик одразу стає гладеньким і шовковистим, покращується тургор. Засіб ідеально підходить в якості бази під макіяж, конфлікту з іншою декоративною косметикою не створює.

У мене комбінований тип і наразі я не маю потреби одночасного використання і сироватки і крему, тому наношу їх соло, або те, або інше, але взиму, коли шкіра схильна до зневоднення і вираженої сухості, то однозначно тільки комбо.

Ефект від цієї сироватки мені подобається, підійшла чудово, та і взагалі я в захваті від усієї лінійки, вона дуже вдала.
Висипань, чи якої-небудь іншої негативної реакції не спровокувала.

В плані використання день/ніч - універсальна. Соло, чи під крем - залежить вже від власних потреб шкіри. І вона дійсно підійде будь якому типу. Жирну не буде перенавантажувати і прискорювати вироблення себуму, надто сухій разом з кремом (якщо сильна сухість) забезпечить ідеальне зволоження.

Сироватка має гарний склад і гідні доглядові властивості.

Дякую за увагу.