O_Skomska

Догляд для волосся від Honest Products

Догляд для волосся від Honest Products

Сьогодні поділюся враженнями про засоби для догляду за волоссям від українського бренду Honest Products.

Даний лінійка him&her Jars має аромат унісекс, тому засобами може користуватись вся сімя, що дуже зручно. Також підходять для щоденного використання.

Що важливо - не тестуються на тваринах.

Я маю шампунь , та бальзам для волосся.

▪️Засоби виглядають дуже стильно , мінімалістичний дизайн .

▪️Флакони циліндричної форми виконані в білому кольорі із міцного пластику.

▪️Кришечка - диск-топ, в мене вони відкриваються трішки складно , туго , потрібно добавити сил, але це не критично .

Догляд для волосся від Honest Products

Розглянемо детальніше візуально шампунь .

Об'єм засобу 250 мл.

Шампунь призначений для очищення та захисту.

Консистенція шампунюТекстура ▪️Текстура засобу гелева, середньої густини , гарно піниться.
▪️Аромат цікавий , унісекс, квітково-трав'янистий.

В ньому присутні нотки чайної троянди, півонії та зелені. Він ще довго тримається на волоссі.
▪️Активні компоненти: містить олії ши, кокоса й оливки, що захищають від негативних зовнішніх факторів, а екстракти бавовни і бджолиного меду сприяють пом’якшенню й зміцненню.

В процесі використання шампуню я відчуваю, що волосся стало більш жорстке і була думка, що воно в результаті буде заплутане, та не слухняне , але про результат далі.....в цілому шампунь добре очищає волосся та шкіру голови , має приємний аромат ( не підійде для тих, хто не полюбляє запахи унісекс)

Розглянемо детальніше візуально бальзам.

Об'єм засобу 250 мл.

Бальзам призначений для живлення та захисту волосся.

▪️Текстура кремова, середньої густини, білого кольору. Легко наноситься, розпроділяється і відразу виправляє ті відчуття жорсткого волосся після шампуню . Швидко змивється, без додаткових зусиль.
▪️Аромат відповідає шампуню , також квітково-травянистий, з нотками чайної троянди, півонії та зелені. Ще довго залишається на волоссі.
▪️Активні компоненти: олії ши, кокоса й оливки, що захищають від негативного впливу зовнішнього середовища і зміцнюють
Бальзам робить волосся гладеньким , м'яким та розипчастим. Воно не заплутане , легко розчісується.

Задумка лінійки цікава, адже дані засоби підійдуть для чоловіка, та жінки .

Нотки в ароматі приємні , та стійкі.

Шампунь спочатку викликав питання , адже робить моє волосся жорстким , але він все ж добре очищає , а бальзам виправляє ситуацію, наповнює волосинки , розгладжує, та робить доглянутим .

По відчуттям не було якогось вау ефекту, просто хороший базовий догляд і результ, який і обіцяє ліній ОЧИЩЕННЯ ТА ЖИВЛЕННЯ.

Якщо ви шукаєте засоби для всієї сім'ї - беріть на замітку ❤️

(на відео результат "до", та "після")