Missmili

Те без чого я не уявляю свій повсякденний макіяж🌺

Те без чого я не уявляю свій повсякденний макіяж🌺
Те без чого я не уявляю свій повсякденний макіяж🌺

Моя база виглядає так:

1💜Тональний засіб-для себе обрала bb від Erborian Eau Ginseng SPF20 BB Cream Clair,він надає гарний тон обличчю,його зовсім не видно на шкірі,і обличчя з ним виглядає свіжим і здоровим.Має натуральний фініш,не провокує висипання і без еффекту

маски.Наразі це кращий тональний засіб який я мала!

2💜Пудра-так як я маю комбіновану шкіру то прибудрити носик і не тільки маю обов‘язково,зараз користуюсь пудрою Chanel вона легка і не помітна на шкірі,єдине що не з всіма тональними може дружити,але з erborian поєднується добре)

3💜Консилер-в мене Eveline,класний бюджетний консилер який перекриває синці під очима і дрібні недоліки,купую не вперше і не в останнє)

4💜Рум‘яна-зараз використовую замість рум‘ян матовий блиск від clarins в відтінку 02.Для мене це універсальний продукт,і на губах і на щоках виглядає чудово,освіжає обличчя,має делікатний колір і не роз’їдає тон.

Те без чого я не уявляю свій повсякденний макіяж🌺
Те без чого я не уявляю свій повсякденний макіяж🌺

5💜Брови-тут все просто,тільки гель для брів,в мене Maybelline,не можу сказати що він мій улюбленець але фіксує брови досить не погано

6💜Блиск для губ-і тут знову Clarins у відтінку 05,найкращий блиск на світі)зволожуючий ,не липкий,має гарний рожевий відтінок і широку палітру кольорів,в тюбику 12 мл і такого об’єму вистачить дуже надовго.Також люблю цей блиск за те що їм можна легко нафарбуватись навіть без дзеркала!

7💜Туш для вій-я їх змінюю доволі часто,тому обираю бюджетні варіанти.Одна з найкращих і бюджетних це Eveline Cosmetics Variete Lashes Show Oh Pretty Lengthening Volumizing Mascara,гарно розділяє і подовжує вії, стійка й не осипається)

От в принципі це і є основа без якої не обходиться не один мій макіяж)