Олена В

Набір дезодорантів від Weleda

Набір дезодорантів від Weleda
Набір дезодорантів від Weleda
Набір дезодорантів від Weleda

Дякую Мейкап клубу за таку чудову можливість знайомитись з прекрасними косметичними продуктами!

Сет від Weleda мені припав до душі і покорив 💖

В подарунковому наборі було 3 дезодоранти-стіка від бренду Weleda.

Чесно у мене раніше нічого не було від цього бренду, якось не доходили руки. Але я знаю, що бренд випускає дуже якісну продукцію і ставиться з повагою до природи. Косметика від Weleda -це завжди натурально, органічно і не тестується на тваринах.

Зроблено в:Швейцарія

Перше що дуже сподобалось в цьому сеті: кольори і саме пакування.

Кольори неймовірно ніжні і приємні для очей.

Пакування- це просто вищий пілотаж екологічності і піклування про навколишнє середовище! Картонна упаковка з переробленого матеріалу повністю підлягає вторинній переробці. Без пластику!!!

І хоча напочатку мені здалось що пакування не дуже зручне (бо хотілось щоб дезодорант можно було як зазвичай викручувати), але потім якось я призвичаїлась.

І мені навіть це сподобалось!

Вирішили тестувати дезодоранти всією сім'єю.

Рожевий для мене, зелений для чоловіка, а жовтий для сина.

1. Твердий дезодорант з витонченим ароматом мімози та амірису.

Дійсно дуже ніжний квітковий і не перебиваючий парфуми аромат.

Склад 100% натуральний. Підійде ідеально жінкам.

Перевіряла його в екстремальних умовах: в спортзалі і басейні. Працює!

Ніякої липкості на шкірі. Ніякого подразнення чи алергії, навіть на тільки що поголених пахвах. І ніяких слідів на одязі!

Запах парфумів не перебиває, не блокує потовиділення, а підтримує фізіологічні регулюючі функції шкіри. Запаху пота ви не почуєте з ним! Ви точно захищені від неприємностей. Працює на всі 100%. І працює довго.

Виробник зазначає, що дезодорант без спирту, без солей алюмінію, без харчової соди, без парабенів, мінеральних олій, силіконів, синтетичних ароматизаторів.

Сертифікований NATRUE. Виробник обіцяє, що дезодоранта вистачить на 4 місяці.

Якщо випадково пальчиком підняли надто багато стіку, то можно його повернути назад, постукавши стіком по твердій поверхні чи просто чистою рукою повернути стік назад, натискаючи долонею по самому дезодоранту))). Я так робила, ніякого криміналу😁.

Ставлю оцінку 5 з 5.

Набір дезодорантів від Weleda
Набір дезодорантів від Weleda
Набір дезодорантів від Weleda

Твердий дезодорант з ароматом евкаліпту та м’яти. Приємний трав'яний аромат, який не триває довго. Аромат унісекс.

Користується чоловік.

Що порадувало-дійсно гарно справляється з запахом поту.

Ніякої вологості чи липкості, чи скатування. Ніякого подразнення. Не залишає слідів на одязі. Не конфліктує з ароматом парфумів.

Тривалий захист і впевненість на 100%.

Чоловіка підкорив!

Дезодорант без спирту, без солей алюмінію, без харчової соди, без парабенів, мінеральних олій, силіконів, синтетичних ароматизаторів.

Сертифікований NATRUE.

Оцінка 5 із 5.

Твердий дезодорант з ароматом цитрусів та бергамоту. Має досить бадьорий цитрусовий аромат. Дуже енергійний і освіжаючий. Аромат унісекс.

Цей дезодорант проходить серйозне випробовування сином: спортзал, басейн, біг, постійний рух. І поки що син дуже задоволений результатом. Хоча до цього деякі натуральні дезодоранти не виправдовували його сподівань.

Зі слів сина: ніякого дискомфорту, 100% захист від пота на день. Жодних слідів на одязі. Просто топ!

До пакування призвичаївся).

Дезодорант без спирту, без солей алюмінію, без харчової соди, без парабенів, мінеральних олій, силіконів, синтетичних ароматизаторів. Не блокує потовиділення, але повністю прибирає запах поту.

Сертифікований NATRUE.

Оцінка 5 із 5.

Дуже задоволена цими дезодорантами. Щиро рекомендую знайомитись!

Дякую що читаєте!🤩