Ірина 🦋

Концентрований спрей для дому

Концентрований спрей для дому

Я дуже люблю продукцію американського бренду 🇺🇸 Bath and Body Works. Про їх лосьйон для тіла я вже розповідала раніше https://club.makeup.com.ua/post/48667/

Сьогодні хочу розповісти про їхні кімнатні концентровані спреї. У мене їх було близько 5-6 із різними ароматами.

Пакування: Компактна металева пляшечка. Об `єм: 42,5g. Мені подобається що пляшечка невеликого розміру і не займає багато місця 👍🏼

Ноти аромату Midnight Blue Citrus 🍊: соковиті цитруси, свіжа джерельна вода 💦 і солодке манго 🥭 Для мене це суміш солодких цитрусів, без гіркоти цедри з додаванням солодкого манго. Але сам аромат не нудотний, у ньому є свіжа нотка

Це дійсно концентрат, аромат дуже насичений, на всю кімнату достатньо 1-2 пшиків і краще не залишатись одразу в приміщенні, а дати аромату вивітритися.

Також я люблю використовувати такі спреї для освіження аромату в шафах або авто 🚗

Із цим ароматом у мене є ароматична свічка для дому. А також компанія випустила лінійку для догляду за тілом, лосьйон і крем для тіла, парфумований міст та гель для душу. Також дизайн спрею може відрізнятися залежно від випусків. Расходується такий спрей дуже економно 😊

На makeup на жаль зараз представлений дуже невеликий асортимент замобів цієї фірми 🤷🏻‍♀️ Bath and Body Works має величезний вибір ароматів на будь-який смак.

Якщо ви знайомі із засобами для тіла від Victoria's Secret і любите їх аромати, раджу познайомитися і з цією фірмою теж, це був один концерн, і якість товарів цих двох брендів не відрізняється 😉