Alina_Demchenko

Versace pour Homme : Відпочинок на самоті з собою

Versace pour Homme : Відпочинок на самоті з собою
Versace pour Homme : Відпочинок на самоті з собою
Versace pour Homme : Відпочинок на самоті з собою
Versace pour Homme : Відпочинок на самоті з собою

Чарівна мініатюра, яка нагадує повноформатний флакон, містить 5мл аромату, якого буде достатньо, що б зрозуміти - підходить цей аромат чи ні. Єдиним мінусом такої мініатюрної краси - відсутність дозатора. Аромат, який я обирала навмання, не знаючи сподобається він моєму чоловіку чи ні, все ж таки відгукнувся йому і отримав дозу сухого чоловічого компліменту "Приємно, не штиняє, не душить, нема алергії" . Це перекладається приблизно як "Фантастично, прекрасно", тож я вирішила описати аромат і як він розкривається від себе, бо від моєї другої половинки - цього не дочекатися.

Свіжий, з активними трав'яними нотами, аромат звучить делікатно. З флакону відчувається легка пряність з квітковим натяком. Під цим лежить ароматні цитруси, які оговтують своїм барвистим звучанням і чарує своєю простотою. З самого початку аромат дарує нам відчуттям спокою, відчувається як легкий, але поривчастий вітер і тишею, такою солодкою і чарівною.

При переносі на руку, відчувається типовий тандем лимону і бергамоту . Легка гіркота і холодна кислинка гармонійно поєднуються з солодкою нотою, яку напевно дарує все той же лимон. Через деякий час, на місці цитрусового старту, з'являється легка пудра, з тонким квітковим ароматом, який все ще супроводжується маслянистим бергамотом. Ноти звучать прохолодно, приємно освіжаючи і являються ідеальним варіантом на теплу пору року, хоча затишна прохолодна атмосферна підійде і для дощової осені, коли хочеться відчути холодні дощові каплі на своєму тілі.

Поступово, аромат все ж таки нагрівається і відчувається доволі знайома нота, яку доволі часто люблять всунути саме в чоловічу композицію - герань. Впізнаваєма і чиста, вона не грає соло і не бере всю увагу на себе. Поєднавшись з пряними, але холодними травами, герань дає нам в повній мірі відчути красу фужерних ароматів, просту, делікатну, але приємну.

Під зеленими ароматними травами, лежить кедр та мускус. Особливо дерев'яна нота відчутна саме близько до тіла. Аромат дивує мене свіжістю і чистотою. Так, він дуже чистий і трошки мильний, але в гарному сенсі. Це як вийти з душу після важкого дня, легти в чисту постіль і відчути вітер на своєму обличчі. Чудове відчуття, знайоме майже кожному. Ось саме так звучить ця легка мильність.

Під кінець аромат стає більш теплим, точніше однієї температури з шкірою. Можливо це дія мускусу, а можливо ні. Саме через деякий час, я помічаю більш яскраво деякі ноти, що спочатку були на задньому плані. Шавлій має гіпнотизуючий аромат і прикрашає повітря навколо. Свіжий, в міру пряний, зелений аромат з натяками на хвою і ментол, гарно доповнює цю композицію.

  • Початкова нота: Бергамот, Лимон, Неролі, Шипшина корична. Бергамот і неролі чутно одразу, впізнаваємі і активні. Неролі так активно я і не відчула, його затьмарила цитрусова композиція. Шипшина подарувала нам легку солодкість і підсилила терпкість і кислоту.
  • Нота серця: Білий кедр, Герань, Гіацинт, Мускатна шавлія. Думаю що спокуслива чистота з легким солодким натяком, з'явилась тут через гіацинт. Якщо саме вдуматися, згадати як пахне квітка, то так, в ароматі вона присутня. Шавлій я відчула більше під кінець, але з моєю холодною шкірою це нормально)
  • Кінцева нота: Амбра, Боби тонка, Мускус. А ось бобів тонка, якщо чесно я не відчула, або відчула не так як я звикла. Але сама база - мені дуже подобається.

Коли я вперше протестила цей аромат, я відчула комфорт та спокій. Він мелодичний і простий. В ньому нема якогось супер оригінального звучання чи нот, які будуть випирати. Це саме врівноважена спокійна композиція, яка ідеально підійде для кожного дня, для роботи і офісі, для якоїсь події. Це саме той аромат, який стає другою шкірою, аромат яким пахне подушка коханої людини. Так, він звучить як моє серце і душа і чесно кажучи, інколи я наношу його собі на руку, що б заспокоїтись, краще заснути. Мені він запав в душу, хоч він і простий.

Versace pour Homme : Відпочинок на самоті з собою
Versace pour Homme : Відпочинок на самоті з собою
Versace pour Homme : Відпочинок на самоті з собою
Versace pour Homme : Відпочинок на самоті з собою
Versace pour Homme : Відпочинок на самоті з собою
Versace pour Homme : Відпочинок на самоті з собою