lyuba_belllaaa

Бюджет чи розкіш: кремові помади Essence Shine Caring vs. Tom Ford Lip Color

Бюджет чи розкіш: кремові помади Essence Shine Caring vs. Tom Ford Lip Color
Бюджет чи розкіш: кремові помади Essence Shine Caring vs. Tom Ford Lip Color
Бюджет чи розкіш: кремові помади Essence Shine Caring vs. Tom Ford Lip Color

Отже, одна з покупок невипадкова, давно хотіла спробувати помаду Тома, мій відтінок 69. Ессенс підхопила зі стійки біля дому, просто сподобався відтінок 204.

Обидві помади кремові, зволожуючі. Таку формулу часто називають creаmsheen - вона наче і кремова але при цьому сяюча. Ідемо порівнювати?

Упаковка

Ессенс майже не постраджала, тому що зберігалась вдома. Упаковка одного разу розкрилась у сумці (це правда досить легкий пластик), тому більш я не ризикувала носити її з собою. Без пластикової кришечки помада виглядає досить люксово, подивіться на цей футляр.

3 з 5

Том Форд затерся значно сильніше, адже він їздить зі мною вже рік по всіх сумках і косметичках. Золото з кутів трохи злізло, але футляр без подряпин і упаковка надійна і міцна.

5 з 5

Вигляд

Немовірне тиснення на помаді Ессенс "змусило" мене її придбати. Здається, вперше такі штуки я бачила на помадах з різдвяної колекції Діор якогось махрового року, потім у Кіко і у всіх брендах світу. Це неймовірна краса 😍

5 з 5

Том - має класичне тиснення лого, просто і елегантно.

5 з 5

Тепер - головне Колористика

Люблю люкс саме за відтінки, складні і небанальні. Як же я здивувалась відтінку Ессенс - це рожевий тауп, який на сонці іде у рожевість, а у тіні класичний коричневий рожевий з холодним відтінком. Ідеальна насиченість кольору.

5 з 5

У Тома відтінок теж непростий, рожево-коричневий - але іде більше у теплоту. З теплими відтінком мейку теж іде більше у теплоту, а мені це не дуже пасує. Тому оцінка дуже суб'єктивна, адже якби я купувала її у магазині і бачила ці нюанси - питань би не було. Дуже насичений колір.

4 з 5

Нанесення

Ессенс каже, що формула помади колагенова. Тобто вона мала б доглядати за губами. Ткож, незважаючи на кремовість - помада дуже легко ковзає і наноситься тонко. При бажанні - можна нашарувати.

5 з 5

Томова помада дуже щільна. Така формула дозволяє фарбувати губи без олівця (ну і в мене дуже чіткий контур губ). Але шар досить щільний, і я його відчуваю. Пальцями нанести на варіант, бо вона супер пігментована. Тобто це така помада на вихід, на бігу не нафарбуєшся.

4 з 5

Догляд і змивання

Обидві помади не те щоб доглядати за шкірою, але точно не сушать її. Змиваються міцеляркою, або маслом для вмивання. Як більш пігментований, том потребує кілька секунд більше для змиття.

5 з 5 обом

Ціну не оцінюю, бо так не чесно. Але ціна тома зараз під три тисячі 😳 а ессенс в районі 100 грн.

На свотчі, зверху есенс, зниху том. До речі, більше про помаду Тома розказувала тут.

Отже, якимось дивним дивом помада Ессенс для мене стала більш підходящою і ніж Том Форд. Якщо слідувати правилам леді і не фарбувати губи на публіці, лише у у вбиральні - то козир Тома у вигляді упаковки взагалі втрачає бали 😆

Я завжди знала, що дорого не завжди означає класно 👌🏻 Приємно переконуватись у цьому ще раз.

Діліться, чи маєте схожі знахідки? 🤩

Бюджет чи розкіш: кремові помади Essence Shine Caring vs. Tom Ford Lip Color
Бюджет чи розкіш: кремові помади Essence Shine Caring vs. Tom Ford Lip Color
Бюджет чи розкіш: кремові помади Essence Shine Caring vs. Tom Ford Lip Color
Бюджет чи розкіш: кремові помади Essence Shine Caring vs. Tom Ford Lip Color