danabeauty

Simple Kind to skin | Дуууже крутезна міцелярка!

Simple Kind to skin | Дуууже крутезна міцелярка!

Якщо ти у пошуках комфортної та бюджетної міцелярної води для проблемної чи чутливої шкіри - ти попала по адресу 💚

З міцелярною водою у мене завжди були напружені взаємини, ще з підліткових років.

Усі міцелярні води погано розчиняли та змивали макіяж, викликали подразнення, відчуття сухості та іноді навіть висипи. Потім я спробувала гідрофільну олію, і поклялась більше ніколи не повертатися до міцелярки, але.. міцелярка Simple кардинально змінила мою думку.
Розповідаю 👇

Simple Kind to skin | Дуууже крутезна міцелярка!
Simple Kind to skin | Дуууже крутезна міцелярка!

У бренда є дві міцелярні води:
🩵 - блакитна, що ідеально підходить для чутливої та сухої шкіри. Містить молочну та лимонну кислоту, гліцерин.
💚 - зелена, для всіх типів шкіри. У складі є пантенол та ніацинамід.

Чим крута зелена міцелярка?
- Вона ефективно, та при цьому ДЕЛІКАТНО видаляє водостійкий макіяж, залишаючи шкіру чистою та свіжою
- Містить зволожуючі компоненти, щоб після демакіяжу шкіра не була сухою та стягненою
- Не містить спирту, що зменшує ризик подразнень та сухості
- Формула збалансована та підійде усім типам шкіри (якщо ж зелена міцелярка за індивідуальною реакцією буде некомфортна - можна обрати блакитну, вона більш делікатна)

Стандартна для міцелярної води тара, об'ємом 400 мл.
Кришка фліп-топ.
До речі, пляшка вироблена з переробленого пластику.

Формула засобу на основі м'яких ПАР, містить також зволожувачі.
З цікавого 👇

💚 Лимонна кислота - виконує очищувальну та відбілюючу дію
💚 Ніацинамід - крутий антиакне компонент. Покращує еластичність шкіри, зменшує запалення та освітлює
💚 Аскорбіл фосфат натрію, або ж стабільна форма вітаміну С - антиоксидант
💚 Пантенол - має загоювальну, зволожуючу та розгладжуючу дію

Склад міцелярки чудовий для щоденного використання. Висока ефективність очищення поєднується з делікатністю, що дозволяє використовувати продукт навіть для чутливої шкіри. Зволожуючі компоненти, антиоксиданти та ніацинамід покращують загальний стан шкіри.

Процес демакіяжу цією міцелярною водою мені сподобався.
По-перше, вона НЕ ароматизована. Не викликала жодного подразнення чи алергічної реакції.
По-друге, вона працює дуже делікатно та м'яко. Немає відчуття "скрипу" та "мильності" як від інших міцелярок. Не залишає на шкірі плівки та липкості, шкіра на дотик справді м'якенька (виробник вказує, що її можна не змивати, але ж ми знаємо, що усі засоби для демакіяжу потрібно змивати гелем/пінкою).
По-третє, вона якісно видаляє макіяж, без надмірного тертя.
Для демакіяжу мені достатньо двох ватних дисків/пафів, щедро змочених засобом (змиваю санскрін, тон я не використовую, лише консилер точково, туш. Якщо є стрілка чи стійка помада - достатньо три-чотири диски).

Кажуть, це аналог усім відомої Bioderma тільки в рази дешевше.

Враження від продукту залишилися дуже позитивні 💚
Ця міцелярка довела, що демакіяж може бути комфортним навіть у такому форматі.
Я вже зробила невеличкий запас міцелярної води і рекомендую спробувати всім, хто шукає делікатний і надійний засіб для очищення!