Кузя Ю-а

Відбілююча зубна паста ТОП

Відбілююча зубна паста ТОП

Найкращі пасти, що реально відбілюють, ідеально відчищують та видаляють наліт від кави та чаю! В складі 100% натуральна харчова сода!

Ця паста для догляду за зубами забезпечує ефективне видалення зубного нальоту.

Та й не лише допомагає видаляти плями, але й запобігає утворенню нових.

Завдяки глибокому очищенню зубів та ясен, паста забезпечує захист від карієсу і дарує освіжаюче дихання.

Чистий м'ятний смак (я вже звикла, хоча на початках можливий присмак соди, але він смачний) робить процес догляду приємним, а ваша усмішка стає білішою на декілька відтінків, зберігаючи при цьому делікатний підхід до зубів.

Відбілююча зубна паста ТОП

З усіх паст Arm&Hammer, які я пробувала (а це майже всі), кожна має свою унікальну абразивність.

Найбільш ефективною для очищення я вважаю чорну пасту в чорному тюбику — з нею мої зуби буквально сяють голлівудською білизною!

Але я люблю змінювати пасти, просто обираю за кольором тюбика 😂, тому що впевнена в їхній ефективності.

До того ж, пасти Arm&Hammer схвалені та рекомендовані асоціацією стоматологів України, що тільки підсилює довіру до бренду.

З власного досвіду можу впевнено сказати: жодна інша паста не дає такого ефекту, як Arm&Hammer!

Я вирішила провести експеримент і деякий час користувалася іншою пастою — смачною, що теж не є з бюджетного сегменту. За місяць мої зуби набули наліт та колір від кави й чаю, оскільки емаль не очищалася належним чином.

Варто зазначити, що я використовую електричну щітку. І як тільки повернулася до Arm&Hammer, все стало на свої місця.

Всього за одне чищення ця паста прибрала всі накопичені плями та наліт, які з'явилися під час використання іншого продукту.

Це дійсно найкращі пасти ever! Тому рекомендую щиро і будьте всі з найгарнішими щирими посмішками!