O_Skomska

SAY YES!

SAY YES!

Переглядаючи Ваші дописи з ароматами Bibliotheque de Parfum, та їх неймовірним пакуванням - я також вирішила обрати парфум.

Хотілось чогось цікавого , особливого .

І як тільки я побачила назву , а нижче ноти аромату в думках було - це те, що потрібно!

Мій вибір Bibliotheque de Parfum Say Yes у форматі 16мл.

Хто ще не знайомий - Bibliotheque de Parfum - український бренд, який заснований в 2019 році.

Дизайни їх ароматів нагадують книги, які формують цілу бібліотеку, що зібрала в собі якісні, яскраві, креативні парфуми, об'єднані розбудити уяву і оживити відчуття та емоції.

Bibliotheque de Parfum Say Yes - прийшов в дуже красивному , пакуванні . Викликавши естетичну насолоду. Прямокутна коробочка синього кольору , яка на дотик нагадує велюр , та золоті написи з назвою бренду - все виглядає досить дорого, та зроблено якісно.

SAY YES!
SAY YES!
SAY YES!

Тут все продумано до деталей. Я обожнюю такий підхід.

В коробочці ми знаходимо крафтову листівку з красивим описом аромату , та зазначиними нотками(текст на українській, та англійській мові)

Флакончик поміщений в золотистий папір, відкривши його ми знаходимо елегантну мініатюру парфуму.

Він дуже якісний , скляний. Має наліпку із назвою парфуму- Say Yes .

Золотий , круглий ковпачок додає шарму, на ньому тистення з літерами бренду..

Розпилювач дуже зручний , та якісний. Створює невагому хмаринку із парфуму.

✨Bibliotheque de Parfum Say Yes - це нішевий унісекс-аромат.

✨Композиція поєднує лише 3 ноти: пітахая, ваніль та амбра, але він дивує своєю простотою та глибиною водночас.

✨Аромат з характером, за потреби він надасть впевненості, або підкреслить силу власника.

✨Він запамятовується та спокушає.

✨Надихає відповідати на всі свої прагнення «Так!» , навіть на самі потаємні бажання.

✨Спочатку відчуваються легкі і свіжі акорди пітахаї. Вони переплітаються з тонкими трав'яними відтінками, що наповнюють аромат непередбачуваним звучанням.

Після цього проявляється пряна солодка ваніль, вона ніби огортає, та заспокоює. Шлейф досить стійкий та спокусливий , він виражений нотою амбри з теплими , деревинними відтінками.

Аромат Say Yes — став для мене справжнім відкриттям . Перші ноти захоплюють своєю легкістю, а далі розкривається тепле серце аромату, яке дарує відчуття затишку та впевненості.

Чудово підійде на подарунок , адже має розкішне пакування.

Радію , що відкрила для себе бренд Bibliotheque de Parfum♥️