Кузя Ю-а

Bibliotheque de Parfum Taste Of Illusions

Bibliotheque de Parfum Taste Of Illusions

Аромат, що не лише підсилює внутрішню гармонію, але й додає впевненості, ніби з кожною краплиною пробуджується справжня жіночна сила. Смак іллюзій та фантазії! Одна лише назва мене надихнула на придбання!

Маленький шедевр, який зручно носити в жіночій сумочці!

Його вершково-кармельні та пудрово-квіткові ноти огортають теплом і ніжністю.

Цей маленький шедевр вміщує в собі не тільки витончений аромат, а й символ розкоші та жіночності.

Bibliotheque de Parfum Taste Of Illusions

Цей аромат вражає не тільки своїми нотами, але й винятковою естетикою подачі.

Мініатюрний флакончик відтворений з такою деталізацією, що виглядає як справжній витвір мистецтва.

Бархатне пакування додає відчуття розкоші, а золотавий папір, що ніжно обіймає пляшечку, підкреслює вишуканість.

Це не просто парфум, а цілий ритуал насолоди – ідеальний варіант для подарунка, чи то для когось особливого, чи для себе, щоб потішити свою внутрішню дівчинку-дитину.

Така розкіш здатна викликати щирий захват!

ВЕРХНІ НОТИ
папороть, лист чорної смородини, лимон, маракуйя

НОТИ СЕРЦЯ
чайна троянда, конвалія, гвоздика

БАЗОВІ НОТИ
мускус, боби тонка, сандал

За звучанням є віддалене відлуння TIZIANA TERENZI Cassiopea! Тому прихильники цих нот знайдуть в Taste of Illusion щось для себе, як і я.

Вершково-фруктовий аромат, що відкривається свіжістю зелених трав, а маракуйя додає фруктової родзинки!

Серце аромату переносить у квітковий сад, наповнений густими і насиченими пахощами. Пряна гвоздика контрастує з ніжністю конвалії, а розкішна чайна троянда додає нотам елегантної солодкості.

Кінцеві ноти про тепло і глибину аромату. Явний східний шлейф, боби тонка з легким мускусом - створює м'який, чуттєвий ефект. Сандалове дерево додає аромату розкішного і дорогого звучання.

Аромат дуже красивий і як на мене для різних вікових категорій, адже його ноти і ніжні, і елегантні, і чуттєві водночас.

Сам аромат доволі стійкий! І абсолютно дорого звучить. Круто, що українські бренди створюють таку красу!