SomovaFM

Мусова автозасмага від MODAY

Мусова автозасмага від MODAY
Мусова автозасмага від MODAY

Мус-автозасмага для тіла в білій пляшечці із зручним дозатором.

Сам засіб - це пухка піна, яка має легкий кофейний відтінок. Також має легкий аромат.

В наборі до автозамаги була рукавичка. Чорна, м'яка, матеріал шось схоже на мікрофібру. Вона трохи завелика на мою руку, але нею зручно розповсюджувати засіб по тілу.

Мусова автозасмага від MODAY
Мусова автозасмага від MODAY

Отже так як це мій вже не перший раз, я приблизно знала якої кількості буде достатньо для ефекту. Том наносила по 4 пшики на кожну зону тіла. Мус швидко та лагідно розподіляється по шкірі, не залишає ніяких слідів.

Перші пару секунд відчувається легка липкість під коліном, але як тільки засіб вбирається - вона проходить.

Відтінок проявлявся поступово, що я навіть не зрозуміла цього, бо постійно дивилась на ногу в очікуванні 😅

Але через 6 годин побачила чітку різницю. Тон ліг рівномірно, без розводів чи плям. Це другий вдалий досвід - я в захваті. Такі засоби ідеально підійдуть для підтримання засмаги восени та взимку.

Єдиний мінус, знову ж таки, білі плями вітиліго він не маскує. Вони в мене не маленькі на руках та бедрах. Ще на бедрах є невеличкі розтяжки, які він теж не маскує. Але так як по місту я не ходжу в трусах, то загальна картина виглядає цілосною.