Кузя Ю-а

Топ Засоби для зволоження шкіри від Joko Blend

Топ Засоби для зволоження шкіри від Joko Blend

Я писала окремо про піночку для очищення https://club.makeup.com.ua/post/51375/. За посиланням можна ознайомитися з оглядом.

А також, я хочу описати й інші засоби, адже лінійка винятково дієва та якісна!

Сама ж лінійка створена для зволоження будь якого типу шкіри. Адже зволоження, якісне зволоження це не лише про суху шкіру.

Почнемо з кремчика. Доречі, аромат в засобів дуже приємний, і нагадує мені аромати люксової косметики. Повірте, аромат вам сподобається.

Топ Засоби для зволоження шкіри від Joko Blend

Чудове зволоження! Легка, невагома текстура, але надзвичайно ефективна — шкіра відчуває моментальне насичення!

Мені дуже подобається саме ця полегшена формула, адже, чесно кажучи, щільні креми мене ніколи не вражали.

Як власниця сухої шкіри, я особливо ціную якість цього крему. Він збагачений гіалуроновим комплексом, який проникає глибоко в шкіру та забезпечує інтенсивне зволоження.

Цей крем справді перевершив мої очікування!

Цікава гелева текстура, збагачена низькомолекулярною гіалуроновою кислотою!

Завдяки ефективному складу, шкіра залишається глибоко зволоженою протягом тривалого часу. Гелева маска для мене — новий досвід, але за якістю вона на висоті.

Завдяки здатності утримувати вологу, маска зменшує видимість мімічних зморшок. Вона пом’якшує та заспокоює шкіру, роблячи її незамінною частиною якісного догляду.

Як і багато інших, я в захваті від лінійки Aqua Glow.!

Теж про якісне зволоження! Ця сироватка справді супер! Вона забезпечує глибоке зволоження, а також стимулює природне вироблення колагену, що позитивно впливає на стан шкіри. Натуральний Зволожуючий Фактор у складі допомагає відновлювати шкіру та підтримувати її еластичність і пружність.

Що мінімізує Розхід такого якісного неперевершеного засобу!

Після використання шкіра виглядає більш свіжою, підтягнутою та здоровою. Однозначно рекомендую для регулярного догляду!

Сироватка сприяє глибокій гідратації і виробленню власного колагену. Натуральний Зволожуючий Фактор у складі засобу сприяє відновленню та регенерації шкіри, підтримуючи її еластичність та пружність.

Хто цінує якість, хто шукає повноцінне зволоження в незалежності від типу шкіру, зверніть увагу на дану лінійку!