alena.rosee

Лімончелло | Avenue des Parfums

Лімончелло | Avenue des Parfums

Якщо ви обираєте , який спрей спробувати та в пошуках універсального аромату , придивіться до цього засобу , він може точно сподобатись своїм яскравим та універсальним звучанням 🤩

Натискай "дізнатись більше" ✨

Я обожнюю всякі пахучки для дому , тому обираючи спрей чи дифузор нового для мене бренду , завжди цікаво .

Дифузор з приємним ароматом , я вже спробувала у бренда , на черзі осінній запах, а ось спрей для кімнат пробую вперше )

Я обирала максимально нейтральний аромат, який точно мені сподобається , бо не дуже люблю сильно солодкі чи пудрові освіжувачі повітря .

Цей room spray - просто ідеал , який точно сподобається всім , настільки він приємний та гарно пахнущий 🤭 а тепер трошки детальніше:

🍋Пакування: гарне , стильне , за використання спрею наліпка не відпала , не змінила колір, внизу прописано якиц саме аромат, на звороті наліпки інформація від виробника

🍋Розпилення: мяке , димкою , механізм флакону натискається м'яко

🍋Аромат: виробник зазначає такі ноти: апельсин , мандарин, грейпфрут , неролі , плющ, півонія, базилік, амбра, сандал .

По моїм відчуттям спрей пахне як свіжий лимонад з листиком базиліку чи освіжаючий лімончелло , який має цитрусово- травяні нотки без кислинки.

Аромат цитрусових корочек , пом'ятих листиків базиліку та нереально ароматниx середземнорських квітів неролі 💐

"Citrus & Floral" - гарно освіжає та навіть нейтралізує небажані аромати, я використовую його на кухні , в коридорі , в ванній . Спрей не залишає плям на підлозі чи ламінаті , чудово ароматизує повітря та створює гарну запашну атмосферу в оселі 🤩