K_Filonenko

Avenue Des Parfums Home Lime & Lily

Avenue Des Parfums Home Lime & Lily
Avenue Des Parfums Home Lime & Lily

Дуже ароматна та свіжа знахідка для дому. Аромадифузор Avenue Des Parfums Home Lime & Lily має свіжий кисло-солодкий аромат, який рівномірно наповнює всю кімнату і дуже гарно розкривається. Переважають свіжі цитрусові ноти, які згодом доповнють аромат лілій, конвалій та троянди, і завершальний акорд ноти амбри та мускусу.
Аромат грає свіжістю та ніжністю, має багатогранне, тривале звучання.
Мій аромадифузор розташований у ванній кімнаті і за 2 тижні використання з 3 паличками випаровується досить економно.
Задоволена звучанням на 100%, неприторний і незадушливий, легкий, свіжий, цитрусовий, та довершений аромат. Сподобався мені і чоловіку❤️


Тип аромату: зелені, квіткові

Початкова нота: Апельсин, Лайм

Нота серця: Апельсиновий цвіт, Конвалія, Троянда

Кінцева нота: Амбра, Мускус

Об'єм: 100ml

Для приміщень до 25 м2
Аромат буде звучати протягом 4-6 тижнів в залежності від розмірів приміщення, температури і вологості

Інтенсивність аромату можеш регулювати кількістю паличок

Колір: Рідина має яскравий синій колір та 6 чорних паличок.

Упаковка: аромадифузор має стильну, якісну упаковку, яка ідеально може підійти для подарунку. Пляшечка зі скла має захисну плівку-пломбу та кришечку, яку можна використовувати в разі потреби, щоб закрити пляшечку на певний період.

Додатково хочу відмітити, що аромадифузор має чорну пластикову кришечку з отвором, що значно краще, ніж дерев'яні кришки, адже вона не переймає колір есенції. Також чорні палички не змінюють колір. Я мала досвід використання аромадифузора, який з часом втратив презентабельний вид через дерев'яну кришечку та світлі палички, які зафарбувалися з розводами. Але, на щастя, Avenue Des Parfums передбачили це, тож в процесі використання аромадифузор має прекрасний вид.


Я задоволена ним на 10/10, рекомендую!

Avenue Des Parfums Home Lime & Lily
Avenue Des Parfums Home Lime & Lily
Avenue Des Parfums Home Lime & Lily
Avenue Des Parfums Home Lime & Lily
Avenue Des Parfums Home Lime & Lily
Avenue Des Parfums Home Lime & Lily
Avenue Des Parfums Home Lime & Lily
Avenue Des Parfums Home Lime & Lily
Avenue Des Parfums Home Lime & Lily
Avenue Des Parfums Home Lime & Lily
Avenue Des Parfums Home Lime & Lily
Avenue Des Parfums Home Lime & Lily
Avenue Des Parfums Home Lime & Lily