Інна ✨

Макіяж з палеткою тіней GlamBee Lovely Makeup Eyeshadow

Макіяж з палеткою тіней GlamBee Lovely Makeup Eyeshadow
Макіяж з палеткою тіней GlamBee Lovely Makeup Eyeshadow

Нарешті літо відступає, температура стала для мене більш комфортною і можно фарбуватись всим улюбленим та цікавим з мого косметичного арсеналу, а не думати, через скільки часу макіяж сповзе від жари.

Обожнюю осінь! Обожнюю цю палітру кольорів - всі відтінки зеленого, золотавий, жовтий, червоний, помаранчевий та уся винна-бордова гамма, це мене надихає навіть з ранку нафарбуватись гарненько.

Тому настав час і для палеточки тіней GlamBee Lovely Makeup Eyeshadow, яку я придбала у кінці ліна на знижках. Вона мені сподобалась, перші враження, фото та свотчі можно роздивитись у дописі - https://club.makeup.com.ua/post/48410/

А сьогодні покажу макіяж, якій в мене з нею виходить, використовуючі ягідну частину палетки. Одразу відмічу, що так як красивого топеру у палетці, нажаль, немає, на рухому повіку я додала відтінок LALECZKA з палетки GlamShop PRZE-BŁYSK. Решта макіяжу очей повністю зроблена відтінками з GlamBee.

Палетки тіней - GlamBee Lovely Makeup Eyeshadow/GlamShop PRZE-BŁYSK

Туш для вій - LAMEL Make Fly Lashhh Mascara

Олівець для брів - Holika Holika Wonder Drawing 04

Консилер - Maybelline New York Fit Me! Concealer 10 Light

Пудра - Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake 21

Рум'яна -Мультитаскер для обличчя 3in1 Lovit 02

Бронзер - Wibo Beach Cruiser Body&Face Bronzer 02

Хайлайтер - Makeup Revolution Skin Kiss Champagne Kiss

Олівець для губ - Colour Intense Satin Lip Pencil 08 Iced Latte

Помада для губ - Catrice Melting Kiss Gloss Stick 050 Soulmate

Матова помада для губ - Vivienne Sabo Mars En Scorpion Liquid Lipstik 02 (у якості тінту на серединку губ)

Макіяж з палеткою тіней GlamBee Lovely Makeup Eyeshadow