Zera Khaibulaeva

Завжди доречний для мене аромат

Завжди доречний для мене аромат

Справжній успіх-це сміливість, стан душі, вміння бути собою.

Цього місяця мені вдалось придбати за гарною ціною цю крихітку обʼємом 35 мл, яку я обіцяла придбати під час парфумерного челенджу, де ми ділились своїми улюбленими ароматами. За цей час мій вибір у парфумерії трохи змінився, я познайомилася з новими чудовими ароматами, але більше не купляю великі флакони.

Цей аромат поки лишається на першому місці у моєму списку фаворитів, тому і придбала флакон, бо раніше брала на розпив. Тепер ця крихітка доповнила мою маленьку колекцію.

Придбала саме парфумовану воду.

Це дуже ніжна інтерпретація Chance, яка має інтенсивний, обволікуючий шлейф, який лишається після вашої присутності.

Завжди доречний для мене аромат

Тип аромату: квітковий, фруктовий.

Початкові ноти: айва, грейпфрут.

Середні ноти: жасмин, троянда.

Кінцеві ноти: білий мускус.

Парфум підійде на кожен день, він має шлейф, але не задушливий, а компліментарний.

Мені достатньо одного пшику і парфум буду відчувати годин 6 на шкірі, волоссі, а на одязі аромат лишається 3 дні. Я проходжу повз верхнього одягу на вішаку і відчуваю свій улюблений аромат☺️

При нанесенні може здатись трохи різкуватим. Буйно проявляється гіркий грейпфрут, жасмин і на фоні десь троянда. Останнім часом не люблю троянду у парфумерії, але тут вона приємна, як свіжий букет.

Буйство вщухає буквально за пару хвилин і аромат грає у комплексі, щоб відрізнити ноти-принюхуюсь. Відчувається класична шанелевська база, де буйно змішуються квіти.

Через деякий час аромат зовсім заспокоюється на шкірі і відчувається таким мʼяким, кашеміровим.

Для когось він суто весняний, а мені пасує на будь яку пору року.

Він додає гарного настрою, романтичності і елегантності.

Протягом дня аромат гарно переливається і звучить дуже ніжно.

Цей аромат буде в моєму ♥️

Дякую за увагу💕