WeismannK

Огляд на Viseart

Огляд на Viseart

Почну з всім відомої нюдової палетки. В мене повнорозмір у пластику. Загалом є як теплі, так і холодні відтінки. Мені подобається, що навіть верхній ряд світлих відтінків помітно на очах і помітна різниця між ними.

Темними люблю робити стрілку, або закріпляти стрілки з олівця.

Трошки важко тушувати, текстура ніби кремова. Це не швидка аматорська палетка, а проф сегмент, тож це було очевидно. Пігментована, легко нашаровується. Загалом мені дуже подобається гамма, але трохи важка в роботі

Огляд на Viseart

Осьо свотчі. Не завжди свотчи виходять насиченими з першого разу, бо така вже трохи кремова текстура. Але гарне

Тепер палетка рум'ян. Я думала взагалі не зможу нею користуватися, бо така яскрава. Але ні, верхній персиковий відтінок використовую постійно. Особливо люблю нашаровувати його поверх кремових рум'ян. Виглядає ніжно, освіжає, на осінь супер.

Рожеві теж пробувала, але мені здається, що оцей baby pink то не моє. В цілому пограюсь і напевно буду продавати, бо залишати заради одного відтінку не хочу. Решта теж гарні, але то не моє.

Одразу фото зі свотчами⬇️

І пудра. Повнорозмір. 8 грам. Не відкривала, буду продавати, бо в мене мій улюблений бочонок пудри від Laura Mercier є😅

Але формат у вигляді бокалу зручний, на відміну від більшості інших пудр