Anastasiiacurlypro

Спрей-тонік для росту волосся з пептидами

Спрей-тонік для росту волосся з пептидами

Так я використала уже безліч засобів від випадіння волосся/для росту, то повз цей я не могла пройти.

Попереджаю, що цей допис буде без відгуку про ефективність, про це буде пізніше.

В першу чергу тут мене підкупив склад. У ньому екстракт мʼяти, саліцилова кислота, біотин, протеїни та 11 видів пептидів. За складом це бомба. Чимось нагадує сироватку з пептидами від ordinary якою я залишилась дуже задоволена.

Спрей-тонік для росту волосся з пептидами
Спрей-тонік для росту волосся з пептидами

Спрей має дуже зручний дозатор який не пшикає у всі боки, тому можливо добре нанести засіб саме на пробори голови.

Він має аромат мʼяти який добре відчувається після нанесення. Також через кілька хвилин після нанесення шкіру голови помітно окутує холодок. При нанесенні важливо зробити масаж шкіри голови і втирати засіб у шкіру.

Я використовую кожен день, вранці та вночі. За приблизно 2 тижні я використала 1-3 баночки. Планую придбати другу і потім уже дивитись на ефективніст засобу. Але з таким складом спрей повинне робити чудо. Але це при відсутності випадіння волосся!

Спрей не жирнить мені шкіру голови, я наношу після сушки волосся вранці і він ніби надає обʼєму, не склеюючи і взагалі не відчувається. Консистенція не липка, така мʼятна водичка.

Про ефект поговоримо пізніше.