𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment

Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment
Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment

Таким засобом як пре-шампунь, користувалась вперше.

Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment - це концентрат для інтенсивного догляду, який призначений для хімічно-обробленого або пошкодженого волосся.

Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment
Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment
Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment
Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment
Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment
Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment

Пре-шампунь по опису повинен відновити міцність волосся, зменшити ламкість, збалансувати рівень pH волосяних стрижнів, зволожувати, живити, захищати насиченість кольору, надавати гладкість, еластичність, блиск і не тільки.

Моє волосся фарбоване, пошкоджене, ламке, потребує як раз інтенсивного догляду і

відновлення, тому на рахунок цього пре-шампуню надії були великі.

У мене тревел-формат в об'ємі 30 мл. Цього було достатньо, щоб зробити висновки і визначити для себе чи потрібно купляти повний формат.

Туба з м'якого пластику, цієї кількості вистачило мені на 3 застосування.

На вигляд пре-шампунь представляє собою крем білого кольору, трохи віддає перламутром. Текстура приємна, кремова, не жирна, тактильно нагадує більш щільний кондиціонер.

Аромат у нього класний, мені схожий на жувальні гумки з дитинства. На волоссі після миття він залишається і його присутність мені подобається, відчувається він зовсім ненав'язливо.

Пре-шампунь слід наносити на вологе волосся по всій довжині перед миттям звичним шампунем.

Кремова консистенція з легкістю розподіляється по пасмам і певна її кількість наче поглинається.

Тримати потрібно 5-10 хв. Я витримувала усі 10. Потім пре-шампунь змивається, це виходить дуже легко, а після нього миємо голову по своїй стандартній схемі (шампунь →маска→бальзам).

Враження від пре-шампуню

На своєму пошкодженому волоссі я бачу гарний ефект, він достатньо виражений, з цим засобом воно виглядає краще, ніж без нього.

На даний момент нижня третина моєї довжини дуже пошкоджена, кінчики посічені (нещодавно їх рівняла, але по хорошому треба зрізати ще більше), волосся тонке і ламке. Цей засіб суттєво покращує його стан, візуально воно виглядає більш живим, наповненим, блискучим і доглянутим.

Сподобалось як він розгладжує (прибирає пухнастість), робить волосся шовковистим, еластичним і ніби трохи щільнішим. Пре-шампунь зовсім не обтяжує і не забирає об'єм.

З ним волосся гладеньке на дотик і не виглядає тьмяним, чи сухим на кінчиках.

На частоту миття не впливає, довжина раніше не забруднюється.

Я б із задоволенням придбала повний формат, є лише один нюанс - маленький об'єм і ціна. Повнорозмір складає лише 150 мл. Можливо наважусь на сейлах, бо пре-шампунь чудово працює на моєму волоссі і тішить гарним результатом.