OKazkova

Невеличка, але особлива розпаковка

Невеличка, але особлива розпаковка

Вереснева посилочка особливо тішить, адже вона нагадує про найперше замовлення в улюбленому магазині. Тоді шукала цікаві доглядові засоби для волосся і зустріла новий для мене інтернет-магазин з величезним асортиментом б’юті-товарів. Так я і стала шанувальницею MAKEUP🥰 А що замовила цього разу?)

Восени захотілося більш поживних текстур у догляді за шкірою тіла. Обрала цей крем за обіцянки тривалого і глибокого зволоження, відносно натуральний склад, добротний об’єм і за знижку. А найголовніше - косметика Garnier не тестується на тваринках💕 Вже трошки мазьнула: текстура і аромат крему сподобались🥰

Пінка має дуже цікавий склад при невисокій вартості. У ній і корисні натуральні екстракти, і алантоїн, і пантенол, і вітаміни, і гіалуронова кислота… Чекаю завершення поточної пінки, щоб познайомитись ближче із цією цікавинкою😏

Вже певний час придивляюся до різних розмаринових тоніків для зміцнення волосся, та для початку вирішила обрати найприродніший варіант - гідролат розмарину. Вже й попшикала. Пахне розмарином, дуже приємно і натурально🌿

Розмір: 18 x 9 x 6 см. Матеріал: поліестер.

От саме такої косметички у мене ще не було! Дууже красивого кольору, з фірмовою нашивочкою. Виглядає супер привабливо та охайно. Щиро дякую Makeup за цю красуню💜

А ще дуже дякую MAKEUP за величезний асортимент і високу якість товарів, за зрозумілий інтерфейс і надзвичайно зручний пошук, за приємні ціни й акції, за бездоганний сервіс та турботу про своїх клієнтів🥰 І, звісно, дякую за створення найкрасивішої спільноти MAKEUP Club🤗

Ось така розпаковочка🥰

Всім-всім дякую за увагу🫶 І бажаю приємних вихідних!