Pilirina 💛💙

Marvis Sweet & Sour Rhubarb: найкраща паста з усіх, що я коли-небудь пробувала

Marvis Sweet & Sour Rhubarb: найкраща паста з усіх, що я коли-небудь пробувала
Marvis Sweet & Sour Rhubarb: найкраща паста з усіх, що я коли-небудь пробувала
Marvis Sweet & Sour Rhubarb: найкраща паста з усіх, що я коли-небудь пробувала
Marvis Sweet & Sour Rhubarb: найкраща паста з усіх, що я коли-небудь пробувала

Ця новинка - зубна паста Кисло-солодкий ревінь стала для мене бесцелером бренду Marvis. Вона має оригінальний освіжаючий кисло-солодкий смак. Освіжає нереально класно. І має післясмак смачної жуйки.

Marvis Sweet & Sour Rhubarb: найкраща паста з усіх, що я коли-небудь пробувала

Зубна паста дуже добре освіжає порожнину рота, причому робить це досить м'яко, тобто у вас з рота не буде "дракона, що вогнедишить" та вивергає ментоловий аромат.

Варто відзначити відмінний склад пасти, який включає активні інгредієнти: фторид натрію, карбонат кальцію, гліцерин, вода, та інші натуральні компоненти. Без спирту. Це забезпечує не лише якісний догляд за зубами, а й захист від карієсу та інших проблем ротової порожнини.

Текстура мʼяка, але, не дивлячись на це, паста гарно піниться, ефективно чистить міжзубні прольоти, лишаючи після чистки відчуття свіжості та чистоти. До речі, помітила, що вона ретельно видаляє наліт, бо я любитель міцної кави. І це помітила не тільки я, а і мої домашні.

Пакування виконане в класичному, впізнаваному ретро-стилі бренду Marvis, що відразу надає відчуття розкоші та якості.Туба виготовлена з органічного алюмінію, що переробляється та має незвичайну, красиву кришку з логотипом.

При першому використанні мене вразив незвичний, приємний смак: не надто м'ятний, з кислувато-солодким смаком смачної жуйки. Повірте на слово, це дуже смачно!

Ефект гладкості емалі, реальної чистоти та блиску зубів тримається довго.

А ви знали, що ці італійські зубні пасти спочатку призначалися для курців, тому містять м'які абразивні речовини, фтор і ксиліт, які допомагають дбайливо, але водночас ретельно відбілювати емаль і захищати зуби від карієсу? У лінійці бренду зараз досить багато різних видів з цікавими смаками.

Звісно, я рекомендую Marvis Sweet & Sour Rhubarb, яка стане чудовим доповненням до вашої щоденної рутини, забезпечуючи не тільки чистоту зубів, але й задоволення від процесу чищення та гарний настрій. Красивих посмішок вам!