Царьова Анастасія

Патчі під очі від Mermade

Патчі під очі від Mermade

Я людина, котра має проблеми з синяками під очима і з якими я ніяк не боролась. 😢

До сьогодні 😅

Начитавшись відгуків та вирішивши, що таки інʼєкції можливо трішки рано або просто спробую спочатку засоби, а тоді вже буду бачити.

Я вирішила замовити патчі під очі. 💜

Першими "попались на очі" патчі від Mermade і я, вибравши серед кількох варіантів обрала Energy Boost.

Виробник обіцяє освітлення, зволоження та відновлення. ❤️

Патчі золотого кольору, тоненькі, досить добре зволожені і тонкі. Мені сподобались.

Склад:

Aqua/Water, Glycerin, Chondrus crispus, Gellan gum, Petroselinum sativum Extract, Morus Alba Bark Extract, Hydroxyethylcellulose, Hyaluronic acid, D-Panthenol, Collagen, Betaine, Xanthan gum, Butylene Glycol, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Rutin, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Allantoin, Fragrance, Mica, Potassium chloride

Розбір складу добавила у фото, можете самі подивитись. Склад непоганий.

Патчі приємно відчуваються на шкірі, гарно зволожують, але при нанесенні і після хв 5 викликають трішки печіння, незначне. 🥺

Мені дискомфорту не виникло. 🤗

Тримала, сьогодні, 10хв, зазвичай можу трішки довше, але виробник радить 5-10. У холодильник не ставила, але якось спробую.

Загалом враження позитивні. Шкіра зволожена, підтягнута і мені здається набряк трішки менший. На фото можете самі оцінити. ❤️

Класний продукт за невелику ціну.