alena.rosee

Помічники для гігієни | ESTEM

Помічники для гігієни | ESTEM
Помічники для гігієни | ESTEM

Раніше , до того як сама спробувала ці штучки, я бачила їх в магазинах і чомусь думала , що це по типу вологих серветок , але шановні, ні , це просто нереально крутий продукт.

Розповім про кожен вид сухого душу, без "води" та зайвих слів 💦

натискай Дізнатись більше 🫧

Помічники для гігієни | ESTEM

Цей засіб просто незамінний помічник в будь-яких екстримальних умовах без наявності води чи можливості помитись , від відключень світла з відключенням води до прогулянок на пікнік в ліс, від польових армійських умов до покласти в рюкзак дитині з собою в літній табір .

Існує декілька варіацій продукту , в мене на пробу такі:

  • Классік
  • Комфорт
  • Екстрім
  • Міні

Всі одноразові засоби мають однаковий спосіб користування та делікатний склад яким просочена губка , який не викликає ніяких подразнень.

Як користуватись, можна подивитись на відео , але розповім швиденько і так:

  1. відкриваєте пакет, дістаєте те що всередині;
  2. у всіх варіація , крім екстрим , є губка та рушник , в версії екстрим є пакетик з водою , бо цей вид одноразового душу дійсно для екстремальних ситуацій;
  3. кладемо губку знову в пакет та додаємо води , виробник рекомендує 25 мл, я додавала приблизно ;
  4. помяти трохи упаковку , щоб губка почала утворювати піну ;
  5. дістати губку , протерти тіло , потім витерти все рушником .

Після використання одноразового душу присутня гарне та приємно відчуття чистоти , я переживала щоб засіб не був липким , ні , ніякої липкості чи плівки не залишається , витерається піна легко рушничком (до речі він такий мякенький). ☺️

Шкіра не суха , ніяких подразнень , зуду чи ще чогось немає, склад продукту такий , що можна використовувати навіть для інтимноі гігієни !

Різниця між Классік та Комфорт мінімальна.

Версія Екстрим має ті ж властивості , але додатковий пакетик з водою 🫧

Душ Міні має такі ж властивості , але менший формат , вдвічі . Показую поруч губки стандартної версії та міні.

Цей продукт повинен бути в запасі на випадок відсутності водопостачання , бо є зручним та абсолютно комфортним в користуванні 🌿

Дякую за увагу 💕